django - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Administrative Documentation
lv: Administrācijas dokumentācija

en: Home
lv: Sākums

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Bookmarklets
lv: Grāmatzīmes

en: Documentation bookmarklets
lv: Dokumentācijas grāmatzīmes

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
lv: Lai instalētu bukmarkletu, velciet saiti uz grāmatzīmju rīkjoslu, vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz saites un pievienojiet to savām grāmatzīmēm. Tagad jūs varat izvēlēties bukmarkletu no jebkuras vietnes lapas.

en: Documentation for this page
lv: Dokumentācija šai lapai

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
lv: Pārvieto no jebkuras lapas uz tā skata dokumentāciju, kas ģenerē šo lapu.

en: Tags
lv: Tagi

en: List of all the template tags and their functions.
lv: Visu šablonu tagu un to funkciju saraksts.

en: Filters
lv: Filtri

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
lv: Filtri ir darbības, kuras var tikt pielietotas šablona mainīgajiem, lai mainītu izvades rezultātu.

en: Models
lv: Modeļi

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
lv: Modeļi ir visu sistēmas objektu un to saistīto lauku apraksti. Katram modelim ir saraksts ar laukiem, kuriem var piekļūt kā šablonu mainīgajiem

en: Views
lv: Skati

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
lv: Katru lapu publiskajā vietnē ģenerē skats. Skats nosaka, kuru šablonu izmanto lapas ģenerēšanai un kādi objekti ir pieejami šim šablonam.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
lv: Rīki Jūsu pārlūkprogrammai, lai ātri piekļūtu administratora funkcionalitātei.

en: Please install docutils
lv: Lūdzu instalējiet 'docutils'

en: The admin documentation system requires Python’s <a href="%(link)s">docutils</a> library.
lv: Administratora dokumentācijas sistēmai ir nepieciešama Python <a href="%(link)s">docutils</a> bibliotēka.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
lv: Palūdziet administratoram instalēt <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Model: %(name)s
lv: Modelis: %(name)s

en: Fields
lv: Lauki

en: Field
lv: Lauks

en: Type
lv: Tips

en: Description
lv: Apraksts

en: Methods with arguments
lv: Metodes ar parametriem

en: Method
lv: Metode

en: Arguments
lv: Parametrs

en: Back to Model documentation
lv: Atpakaļ uz Modeļu dokumentāciju

en: Model documentation
lv: Modeļu dokumentācija

en: Model groups
lv: Modeļu grupas

en: Templates
lv: Šabloni

en: Template: %(name)s
lv: Šablons: %(name)s

en: Template: <q>%(name)s</q>
lv: Šablons: <q>%(name)s</q>

note: Translators: Search is not a verb here, it qualifies path (a search path)
en: Search path for template <q>%(name)s</q>:
lv: Šablona <q>%(name)s</q> ceļš:

en: (does not exist)
lv: (neeksistē)

en: Back to Documentation
lv: Atpakaļ pie Dokumentācijas

en: Template filters
lv: Šablona filtri

en: Template filter documentation
lv: Šablona filtru dokumentācija

en: Built-in filters
lv: Iebūvētie filtri

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
lv: Lai izmantotu šos filtrus, ievietojiet <code>%(code)s</code> šablonā pirms filtra izmantošanas.

en: Template tags
lv: Šablonu tagi

en: Template tag documentation
lv: Šablonu tagu dokumentācija

en: Built-in tags
lv: Iebūvētie tagi

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
lv: Lai izmantotu šos tagus, ievietojiet <code>%(code)s</code> šablonā pirms taga izmantošanas.

en: Context:
lv: Konteksts:

en: Templates:
lv: Šabloni:

en: Back to View documentation
lv: Atpakaļ pie Skatu dokumentācijas

en: View documentation
lv: Skatu dokumentācija

en: Jump to namespace
lv: Pāriet uz vārdtelpu

en: Empty namespace
lv: Tukša vārdtelpa

en: Views by namespace %(name)s
lv: Skati pēc vārdtelpas %(name)s

en: Views by empty namespace
lv: Skati pēc tukšas vārdtelpas

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
lv: 
        Skata funkcija: <code>%(full_name)s</code>. Nosaukums: <code>%(url_name)s</code>.

en: tag:
lv: tags:

en: filter:
lv: filtrs:

en: view:
lv: skats:

en: App %(app_label)r not found
lv: Lietotne %(app_label)r netika atrasta

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
lv: Modelis  %(model_name)r lietotnē %(app_label)r nav atrasts

en: model:
lv: modelis:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
lv: saistītais `%(app_label)s.%(data_type)s` objekts

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
lv: saistītie `%(app_label)s.%(object_name)s` objekti

en: all %s
lv: visi %s

en: number of %s
lv: %s skaits

en: %s does not appear to be a urlpattern object
lv: %s nav urlpattern objekts
