django - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: ပင်မ

en: Documentation
my: အချက်အလက်

en: Tags
my: အမည်များ

en: Filters
my: စီစစ်မှုများ

en: Models
my: မော်ဒယ်များ

en: Views
my: ကြည့်ရှုခြင်းများ

en: Templates
my: ပံုစံပြားများ

en: tag:
my: အမည်:

en: filter:
my: စီစစ်မှု:

en: view:
my: ကြည့်ရှု:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
my: %(app_label)r အပ်ပရိုဂရမ်တွင် %(model_name)r မော်ဒယ်ရှာမတွေ့

en: model:
my: မော်ဒယ်:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
my: ဆက်နွယ်သော `%(app_label)s.%(data_type)s` အရာဝတ္ထု

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
my: ဆက်နွယ်သော `%(app_label)s.%(object_name)s` အရာဝတ္ထုများ

en: all %s
my: %s အားလံုး

en: number of %s
my: %s အရေအတွက်
