django - en to uk translation catalogue (66 entries)

en: Administrative Documentation
uk: Адміністративна документація

en: Home
uk: Домівка

en: Documentation
uk: Документація

en: Bookmarklets
uk: Інтерактивні закладки

en: Documentation bookmarklets
uk: Інтерактивні закладки документації

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
uk: Щоб встановити bookmarklets, перетягніть посилання на вашу bookmarklets або клацніть правою кнопкою миші по посиланню і додайте його в bookmarklets. Тепер ви можете вибрати bookmarklets з будь-якої сторінки сайту.

en: Documentation for this page
uk: Документація для цієї сторінки

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
uk: Перекидає вас з будь-якої сторінки в документацію для відображення, що сгенерувало цю сторінку.

en: Tags
uk: Теги

en: List of all the template tags and their functions.
uk: Список усіх тегів шаблонів та їх функцій.

en: Filters
uk: Фільтри

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
uk: Фільтри - це дії, які можуть бути виконані над змінними в шаблоні, щоб змінити їх відображення.

en: Models
uk: Моделі

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
uk: Моделі - це описання всіх об'єктів системи та пов'язаних з ними полів.
    Кожна модель має список полів що можуть бути доступні у вигляді змінних в шаблонах.

en: Views
uk: Відображення

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
uk: Кожна сторінка для відкритого сайту створена за допомогою відображення.Відображення визначає, який шаблон використовується для генерації сторінки та об'єкти, які доступні для цього шаблону.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
uk: Інструменти для вашого браузеру для швидкого доступу до адміністративних функцій.

en: Please install docutils
uk: Будь ласка, встановіть docutils

en: The admin documentation system requires Python’s <a href="%(link)s">docutils</a> library.
uk: Система адміністративної документації вимагає Python-бібліотеку <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
uk: Будь ласка, попросить вашого адміністратора встановити <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Model: %(name)s
uk: Модель: %(name)s

en: Fields
uk: Поля

en: Field
uk: Поле

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Methods with arguments
uk: Методи з аргументами

en: Method
uk: Метод

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Back to Model documentation
uk: Назад до Документація моделі

en: Model documentation
uk: Документація моделі

en: Model groups
uk: Групи моделей

en: Templates
uk: Шаблони

en: Template: %(name)s
uk: Шаблон: %(name)s

en: Template: <q>%(name)s</q>
uk: Шаблон: <q>%(name)s</q>

note: Translators: Search is not a verb here, it qualifies path (a search path)
en: Search path for template <q>%(name)s</q>:
uk: Шлях для пошуку шаблону <q>%(name)s</q>:

en: (does not exist)
uk: (не існує)

en: Back to Documentation
uk: Назад до Документації

en: Template filters
uk: Фільтри у шаблонах

en: Template filter documentation
uk: Документація фільтрів у шаблонах

en: Built-in filters
uk: Вбудовані фільтри

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
uk: Щоб використовувати ці фільтри, помістіть <code>%(code)s</code> в ваш шаблон перед використанням фільтру.

en: Template tags
uk: Теги шаблонів

en: Template tag documentation
uk: Документація по тегам шаблонів

en: Built-in tags
uk: Вбудовані теги

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
uk: Щоб використовувати ці теги, помістіть <code>%(code)s</code> в ваш шаблон перед використанням тегу.

en: View: %(name)s
uk: Відображення: %(name)s

en: Context:
uk: Контекст:

en: Templates:
uk: Шаблони:

en: Back to View documentation
uk: Назад до Переглянути документацію

en: View documentation
uk: Переглянути документацію

en: Jump to namespace
uk: Перейти до іменованої зони

en: Empty namespace
uk: Порожня іменована зона

en: Views by namespace %(name)s
uk: Відображення у просторі імен %(name)s

en: Views by empty namespace
uk: Відображення у глобальному просторі імен

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
uk: 
    Функція відображення: <code>%(full_name)s</code>. Им'я: <code>%(url_name)s</code>.

en: tag:
uk: тег:

en: filter:
uk: відфільтрувати:

en: view:
uk: переглянути:

en: App %(app_label)r not found
uk: Застосунок %(app_label)r не знайдено

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
uk: Модель %(model_name)r не знайдено в прикладній системі %(app_label)r

en: model:
uk: модель:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
uk: пов'язаний `%(app_label)s.%(data_type)s` об'єкт

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
uk: пов'язані з `%(app_label)s.%(object_name)s` об'єкти

en: all %s
uk: всі %s

en: number of %s
uk: кількість з %s

en: %s does not appear to be a urlpattern object
uk: %s не є об'єктом urlpattern
