django - en to af translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
af: Persoonlike inligting

en: Permissions
af: Toestemmings

en: Important dates
af: Belangrike datums

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
af: %(name)s-objek met primêre sleutel %(key)r bestaan nie.

en: Password changed successfully.
af: Wagwoord is suksesvol verander.

en: Change password: %s
af: Verander wagwoord: %s

en: Authentication and Authorization
af: Waarmerking en magtiging

en: password
af: wagwoord

en: last login
af: laas aangemeld

en: No password set.
af: Geen wagwoord gestel nie.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
af: Ongeldige wagwoordformaat of onbekende hutsalgoritme.

en: The two password fields didn’t match.
af: Die twee wagwoordvelde stem nie ooreen nie

en: Password
af: Wagwoord

en: Password confirmation
af: Wagwoordbevestiging

en: Enter the same password as before, for verification.
af: Tik die wagwoord net soos tevore om te bevestig.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
af: Rou wagwoorde word nie gestoor nie, dus is daar geen manier om die gebruiker se wagwoord te sien nie, maar die wagwoord kan gewysig word met <a href="{}">hierdie vorm</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
af: Tik asb. 'n korrekte %(username)s en wagwoord. Neem kennis dat altwee velde moontlik kassensitief is.

en: This account is inactive.
af: Dié rekening is nie aktief nie.

en: Email
af: E-pos

en: New password
af: Nuwe wagwoord

en: New password confirmation
af: Bevestiging van nuwe wagwoord

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
af: Die ou wagwoord is verkeerd ingetik. Tik dit asb. weer in.

en: Old password
af: Ou wagwoord

en: Password (again)
af: Wagwoord (weer)

en: algorithm
af: algoritme

en: iterations
af: iterasies

en: salt
af: sout

en: hash
af: hutswaarde

en: variety
af: variëteit

en: version
af: weergawe

en: memory cost
af: geheuekoste

en: time cost
af: tydkoste

en: parallelism
af: parallelisme

en: work factor
af: werkfaktor

en: checksum
af: kontrolesom

en: name
af: naam

en: content type
af: inhoudtipe

en: codename
af: kodenaam

en: permission
af: toestemming

en: permissions
af: toestemmings

en: group
af: groep

en: groups
af: groepe

en: superuser status
af: supergebruikerstatus

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
af: Dui aan dat die gebruiker alle toestemmings het sonder om hulle eksplisiet toe te ken.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
af: Die groepe waaraan die gebruiker behoort. ’n Gebruiker sal alle toestemmings hê wat aan elkeen van sy groepe gegee is.

en: user permissions
af: gebruikertoestemmings

en: Specific permissions for this user.
af: Spesifieke toestemmings vir dié gebruiker.

en: username
af: gebruikernaam

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
af: Vereis. Hoogstens 150 karakters. Slegs: letters, syfers en die karakters @/./+/-/_

en: A user with that username already exists.
af: ’n Gebruiker met daardie gebruikernaam bestaan reeds.

en: first name
af: naam

en: last name
af: van

en: email address
af: e-posadres

en: staff status
af: personeelstatus

en: Designates whether the user can log into this admin site.
af: Dui aan of die gebruiker by dié adminwerf kan aanmeld.

en: active
af: aktief

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
af: Dui aan of dié gebruiker as aktief gesien moet word. Neem merkie weg in plaas van om rekeninge te skrap.

en: date joined
af: datum aangesluit

en: user
af: gebruiker

en: users
af: gebruikers

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
af[0]: Dié wagwoord is te kort. Dit moet ten minste %(min_length)d karakter bevat.
af[1]: Dié wagwoord is te kort. Dit moet ten minste %(min_length)d karakters bevat.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
af[0]: ’n Wagwoord moet ten minste %(min_length)d karakter bevat.
af[1]: ’n Wagwoord moet ten minste %(min_length)d karakters bevat.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
af: Die wagwoord is te soortgelyk aan die %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
af: Die wagwoord mag nie soortgelyk wees aan u ander persoonlike inligting nie.

en: This password is too common.
af: Dié wagwoord is te algemeen.

en: Your password can’t be a commonly used password.
af: U wagwoord mag nie ’n algemeen gebruikte wagwoord wees nie.

en: This password is entirely numeric.
af: Dié wagwoord is heeltemal numeries.

en: Your password can’t be entirely numeric.
af: Die wagwoord mag nie geheel numeries wees nie.

en: Password reset on %(site_name)s
af: Wagwoordherstel op %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
af: Tik 'n geldige gebruikernaam. Dié waarde mag slegs alfabetletters, syfers en die karakters @/./+/-/_ bevat.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
af: Tik 'n geldige gebruikernaam. Dié waarde mag slegs letters, syfers en die karakters @/./+/-/_ bevat.

en: Logged out
af: Afgemeld

en: Password reset
af: Wagwoordherstel

en: Password reset sent
af: Wagwoordherstel gestuur

en: Enter new password
af: Tik nuwe wagwoord

en: Password reset unsuccessful
af: Herstel van wagwoord onsuksesvol

en: Password reset complete
af: Herstel van wagwoord is voltooi

en: Password change
af: Wagwoordverandering

en: Password change successful
af: Verandering van wagwoord was suksesvol
