django - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Personal info
ast: Información personal

en: Permissions
ast: Permisos

en: Important dates
ast: Dates importantes

en: Password changed successfully.
ast: Contraseña camudada con ésitu.

en: Change password: %s
ast: Camudar contraseña: %s

en: password
ast: contraseña

en: last login
ast: aniciu de sesión caberu

en: No password set.
ast: Nun s'afitó la contraseña.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
ast: Formatu de contraseña inválidu o algoritmu hash inválidu.

en: The two password fields didn't match.
ast: Nun concasen los dos campos de contraseña.

en: Password
ast: Contraseña

en: Password confirmation
ast: Confirmación de contraseña

en: This account is inactive.
ast: Esta cuenta ta inactiva

en: Email
ast: Corréu

en: New password
ast: Contraseña nueva

en: algorithm
ast: algoritmu

en: checksum
ast: suma de comprobación

en: name
ast: nome

en: permission
ast: permisu

en: permissions
ast: permisos

en: group
ast: grupu

en: groups
ast: grupos

en: superuser status
ast: estáu de superusuariu

en: user permissions
ast: permisos d'usuariu

en: username
ast: nome d'usuariu

en: A user with that username already exists.
ast: Yá esiste un usuariu con esi nome d'usuariu.

en: first name
ast: nome

en: last name
ast: apellíos

en: email address
ast: direición de corréu

en: active
ast: activu

en: user
ast: usuariu

en: users
ast: usuarios
