django - en to be translation catalogue (80 entries)

en: Personal info
be: Асабістыя зьвесткі

en: Permissions
be: Дазволы

en: Important dates
be: Важныя даты

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
be: Аб'ект %(name)s з першасным ключом %(key)r не існуе.

en: Password changed successfully.
be: Пароль зьмянілі.

en: Change password: %s
be: Зьмяніць пароль: %s

en: Authentication and Authorization
be: Аўтэнтыфікацыя і аўтарызацыя

en: password
be: пароль

en: last login
be: апошні раз уваходзіў

en: No password set.
be: Пароль не зададзены.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
be: Няправільны фармат паролю або невядомы алгарытм хэшавання.

en: The two password fields didn’t match.
be: Не супадаюць паролі ў двух палях.

en: Password
be: Пароль

en: Password confirmation
be: Пацьвердзіце пароль

en: Enter the same password as before, for verification.
be: Дзеля пэўнасьці набярыце такі самы пароль яшчэ раз.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
be: Паролі не захоўваюцца ў такім выглядзе, як іх набралі, таму ўбачыць пароль карыстальніка нельга, але яго можна зьмяніць выкарыстоўваючы<a href="{}">гэту форму </a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
be: Калі ласка, увядзіце правільны %(username)s і пароль. Адзначым, што абодва палі могуць быць адчувальныя да рэгістра.

en: This account is inactive.
be: Рахунак ня дзейнічае.

en: Email
be: Электронная пошта

en: New password
be: Новы пароль

en: New password confirmation
be: Пацьвердзіце новы пароль

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
be: Пазначылі неадпаведны стары пароль. Набярыце яго зноўку.

en: Old password
be: Стары пароль

en: Password (again)
be: Пароль (яшчэ раз)

en: algorithm
be: альґарытм

en: iterations
be: паўтарэньні

en: salt
be: соль

en: hash
be: скарот

en: variety
be: мноства

en: version
be: версія

en: memory cost
be: кошт памяці

en: time cost
be: кошт часу

en: parallelism
be: паралелізм

en: work factor
be: множнік працы

en: checksum
be: кантрольная сума

en: block size
be: памер блока

en: name
be: назва

en: content type
be: від змесціва

en: codename
be: найменьне

en: permission
be: дазвол

en: permissions
be: дазволы

en: group
be: суполка

en: groups
be: суполкі

en: superuser status
be: становішча спраўніка

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
be: Паказвае, ці мае карыстальнік усе дазволы без таго, каб іх яўна прызначаць.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
be: Суполкі, у якія ўваходзіць карыстальнік. Карыстальнік атрымае дазволы, якія мае кожная ягоная суполка.

en: user permissions
be: дазволы карыстальніка

en: Specific permissions for this user.
be: Адмысловыя правы для гэтага карыстальніка.

en: username
be: імя карыстальніка

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
be: Абавязковае поле. Да 150 знакаў. Толькі літары, лічбы ды @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
be: Карыстальнік з такім іменем ужо існуе.

en: first name
be: імя

en: last name
be: прозьвішча

en: email address
be: адрас электроннай пошты

en: staff status
be: становішча

en: Designates whether the user can log into this admin site.
be: Паказвае, ці можа карыстальнік ўваходзіць на кіраўнічую пляцоўку.

en: active
be: дзейны

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
be: Паказвае, ці трэба ставіцца да карыстальніка як да дзейнага. Замест таго каб, каб выдаляць рахунак, зраіце карыстальніка нядзейным.

en: date joined
be: калі далучылі

en: user
be: карыстальнік

en: users
be: карыстальнікі

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
be[0]: Гэты пароль занадта кароткі. Ён павінен мець не менш %(min_length)d сімвал.
be[1]: Гэты пароль занадта кароткі. Ён павінен мець не менш %(min_length)d сімвала.
be[2]: Гэты пароль занадта кароткі. Ён павінен мець не менш %(min_length)d сімвалаў.
be[3]: Гэты пароль занадта кароткі. Ён павінен мець не менш %(min_length)d сімвалаў.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
be[0]: Ваш пароль павінен мець не менш %(min_length)d сімвал.
be[1]: Ваш пароль павінен мець не менш %(min_length)d сімвала.
be[2]: Ваш пароль павінен мець не менш %(min_length)d сімвалаў.
be[3]: Ваш пароль павінен мець не менш %(min_length)d сімвалаў.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
be: Пароль занадта падобны да %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
be: Ваш пароль ня можа быць занадта падобным да вашай іншай асабістай інфармацыі.

en: This password is too common.
be: Гэты пароль занадта распаўсюджаны.

en: Your password can’t be a commonly used password.
be: Ваш пароль ня можа быць адным з шырока распаўсюджаных пароляў.

en: This password is entirely numeric.
be: Гэты пароль цалкам лікавы.

en: Your password can’t be entirely numeric.
be: Ваш пароль ня можа быць цалкам лікавым.

en: Password reset on %(site_name)s
be: Узнавіць пароль на %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
be: Увядзіце імя карыстальніка. Гэта значэнне можа ўтрымліваць толькі малыя літары a-z і вялікія літары A-Z, лічбы і сімвалы @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
be: Увядзіце імя карыстальніка. Гэта значэнне можа ўтрымліваць толькі літары, лічбы і сімвалы @/./+/-/_.

en: Logged out
be: Не ўвайшоў

en: Password reset
be: Аднаўленне пароля

en: Password reset sent
be: Запыт на аднаўленне пароля адасланы

en: Enter new password
be: Пазначце новы пароль

en: Password reset unsuccessful
be: Не ўдалося аднавіць пароль

en: Password reset complete
be: Аднаўленне пароля скончана

en: Password change
be: Змена пароля

en: Password change successful
be: Змена пароля прайшла паспяхова
