django - en to ckb translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
ckb: زانیاریی کەسی

en: Permissions
ckb: ڕێگەپێدانەکان

en: Important dates
ckb: بەروارە گرنگەکان

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ckb: %(name)s ئۆبجێکت لەگەڵ کلیلی سەرەکیی %(key)r بوونی نیە.

en: Password changed successfully.
ckb: تێپەڕەوشە بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا.

en: Change password: %s
ckb: گۆڕینی تێپەڕەوشەی: %s

en: Authentication and Authorization
ckb: ڕەسەنایەتی و ڕێگەپێدان

en: password
ckb: تێپەڕەوشە

en: last login
ckb: دوا چوونەژوورەوە

en: No password set.
ckb: تێپەڕەوشە جێگیرنەکراوە.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
ckb: شێوازی تێپەڕەوشە نادروستە یان ئەلگۆریتمێکی هاشکراوی نەناسراوە.

en: The two password fields didn’t match.
ckb: هەردوو خانەی تێپەڕەوشە وەک یەک نین.

en: Password
ckb: تێپەڕەوشە

en: Password confirmation
ckb: دووپاتکردنەوەی تێپەڕەوشە

en: Enter the same password as before, for verification.
ckb: بۆ پشتڕاستکردنەوە هەمان تێپەڕەوشەی پێشوو بنوسە.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
ckb: تێپەڕەوشەی خاو هەڵناگیرێت, لەبەرئەوە هیچ ڕێگەیەک نییە بۆ بینینی تێپەڕەوشەی ئەم بەکارهێنەرە, بەڵام دەتوانیت تێپەڕەوشەکە بگۆڕیت بە بەکارهێنانی <a href="{}">ئەم فۆڕمە</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
ckb: تکایە %(username)s و تێپەڕەوشەی دروست بنوسە. لەوانەیە هەردوو خانەکە پێویستی بە دۆخی هەستیار بێت بۆ پیتەکان.

en: This account is inactive.
ckb: ئەم هەژمارە ناچالاکە.

en: Email
ckb: ئیمەیڵ

en: New password
ckb: تێپەڕەوشەی نوێ

en: New password confirmation
ckb: دووپاتکردنەوەی تێپەڕەوشەی نوێ

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
ckb: تێپەڕەوشە کۆنەکەت بە هەڵە نوسراوە. تکایە دووبارە بینوسەوە.

en: Old password
ckb: تێپەڕەوشەی کۆن

en: Password (again)
ckb: تێپەڕەوشە(دووبارە)

en: algorithm
ckb: ئەلگۆریتم

en: iterations
ckb: دووبارەکردنەوەکان

en: salt
ckb: خوێ

en: hash
ckb: په‌یژه‌

en: variety
ckb: هەمەچەشنی

en: version
ckb: وەشان

en: memory cost
ckb: تێچووی بیرگە

en: time cost
ckb: تێچووی کات

en: parallelism
ckb: هاوتەریبی

en: work factor
ckb: هۆکاری کار

en: checksum
ckb: کۆی پشکنین

en: block size
ckb: قەبارەی بلۆک

en: name
ckb: ناو

en: content type
ckb: جۆری ناوەڕۆک

en: codename
ckb: ناوی کۆد

en: permission
ckb: ڕێگەپێدان

en: permissions
ckb: ڕێگەپێدانەکان

en: group
ckb: گرووپ

en: groups
ckb: گرووپەکان

en: superuser status
ckb: باری بەرزەبەکارهێنەر

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
ckb: دیاری دەکات کە ئەم بەکارهێنەرە هەموو مۆڵەتەکانی هەیە بەبێ ئەوەی بە تایبەتی پێی بسپێردرێت.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
ckb: ئەو گروپانەی ئەم بەکارهێنەرە سەر بەو گروپانەیە. بەکارهێنەرێک هەموو ئەو مۆڵەتانە وەردەگرێت کە بە هەریەک لەو گروپانە دەدرێت.

en: user permissions
ckb: ڕێگەپێدانەکانی بەکارهێنەر

en: Specific permissions for this user.
ckb: ڕێگەپێدانە تایبەتەکان بۆ ئەم بەکارهێنەرە.

en: username
ckb: ناوی بەکارهێنەر

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ckb: داواکراوە. 150 پیت یان کەمتر. تەنها پیت، ژمارە و @/./+/-/_ بێت.

en: A user with that username already exists.
ckb: بەکارهێنەرەکە بە هەمان ناوی بەکارهێنەرەوە پێشتر هەیە.

en: first name
ckb: ناوی یەکەم

en: last name
ckb: ناوی دووەم

en: email address
ckb: ناونیشانی ئیمەیڵ

en: staff status
ckb: باری ستاف

en: Designates whether the user can log into this admin site.
ckb: دیاری دەکات کە ئایا بەکارهێنەر دەتوانێت بچێتە ناو بەڕێوەبەرایەتی ئەم پێگەیەوە.

en: active
ckb: چالاک

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
ckb: دیاری دەکات کە ئایا ئەم بەکارهێنەرە دەبێت وەک چالاک مامەڵەی لەگەڵدا بکرێت یان نا. لەبری سڕینەوەی هەژمارەکان ئەمە هەڵمەبژێرە.

en: date joined
ckb: بەرواری پەیوەستبوون

en: user
ckb: بەکارهێنەر

en: users
ckb: بەکارهێنەر

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
ckb[0]: ئەم تێپەڕەوشە زۆر کورتە. دەبێت لانیکەم پێکبێت لە %(min_length)d نوسە.
ckb[1]: ئەم تێپەڕەوشە زۆر کورتە. دەبێت لانیکەم پێکبێت لە %(min_length)d نوسە.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
ckb[0]: تێپەڕەوشەکەت دەبێت لانیکەم لە %(min_length)d نوسە پێک بێت.
ckb[1]: تێپەڕەوشەکەت دەبێت لانیکەم لە %(min_length)d نوسە پێک بێت.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
ckb: ئەم تێپەڕەوشەیە زۆر هاوشێوەی %(verbose_name)sیە.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
ckb: ‫تێپەڕەوشەکەت نابێت لەگەڵ زانیارییە کەسییەکانت زۆر چوونیەک بێت.‬

en: This password is too common.
ckb: ئەم تێپەڕەوشەیە زۆر باوە.

en: Your password can’t be a commonly used password.
ckb: تێپەڕەوشەکەت ناتوانێت تێپەڕەوشەیەکی باو بێت.

en: This password is entirely numeric.
ckb: ئەم تێپەڕەوشەیە بە تەواوی ژمارەیە.

en: Your password can’t be entirely numeric.
ckb: تێپەڕەوشەکەت نابێت بە تەواوی ژمارە بێت

en: Password reset on %(site_name)s
ckb: تێپەڕەوشەکەت دانرایەوە لە %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ckb: ناوی بەکارهێنەرێکی دروست بنوسە. ئەم بەهایە لەوانەیە تەنها پیت و ژمارە و پیتەکانی @/./+/-/_ لەخۆبگرێت.

en: Logged out
ckb: چوونەدەرەوە

en: Password reset
ckb: دانانەوەی تێپەڕەوشە

en: Password reset sent
ckb: دانانەوەی تێپەڕەوشە نێردرا

en: Enter new password
ckb: تێپەڕەوشەی نوێ بنوسە

en: Password reset unsuccessful
ckb: دانانەوەی تێپەڕەوشە سەرکەوتوو نەبوو

en: Password reset complete
ckb: دانانەوەی تێپەڕەوشە تەواو بوو

en: Password change
ckb: گۆڕینی تێپەڕەوشە

en: Password change successful
ckb: تێپەڕەوشە بەسەرکەوتوویی گۆڕدرا
