django - en to eo translation catalogue (80 entries)

en: Personal info
eo: Personaj informoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Important dates
eo: Gravaj datoj

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
eo: Objekto %(name)skun ĉefŝlosilo %(key)r ne ekzistas.

en: Password changed successfully.
eo: Pasvorto suksese ŝanĝita.

en: Change password: %s
eo: Ŝanĝi pasvorton: %s

en: Authentication and Authorization
eo: Aŭtentigo kaj rajtigo

en: password
eo: pasvorto

en: last login
eo: lasta ensaluto

en: No password set.
eo: Neniu pasvorto agordita.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
eo: Nevalida pasvorta formato, aŭ nekonata haketa algoritmo.

en: The two password fields didn’t match.
eo: La du pasvortaj kampoj ne kongruas.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Password confirmation
eo: Pasvorta konfirmo

en: Enter the same password as before, for verification.
eo: Entajpu la saman pasvorton kiel supre, por konfirmo.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
eo: La pasvortoj ne estas konservitaj en klara formo, do ne eblas vidi la pasvorton de ĉi tiu uzanto, sed vi povas ŝanĝi la pasvorton per <a href="{}">ĉi tiu formularo</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
eo: Bonvolu enigi ĝustan %(username)sn kaj pasvorton. Notu, ke ambaŭ kampoj povas esti usklecodistingaj.

en: This account is inactive.
eo: Ĉi tiu konto ne estas aktiva.

en: Email
eo: Retpoŝto

en: New password
eo: Nova pasvorto

en: New password confirmation
eo: Nova pasvorto por konfirmo

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
eo: Via malnova pasvorto estis tajpita malĝuste. Bonvolu denove entajpi ĝin.

en: Old password
eo: Malnova pasvorto

en: Password (again)
eo: Pasvorto (denove)

en: algorithm
eo: algoritmo

en: iterations
eo: iteracioj

en: salt
eo: salo

en: hash
eo: haketo

en: variety
eo: diverseco

en: version
eo: versio

en: memory cost
eo: memor-kosto

en: time cost
eo: tempo-kosto

en: parallelism
eo: paralelismo

en: work factor
eo: laborfaktoro

en: checksum
eo: kontrolsumo

en: block size
eo: blok-grandeco

en: name
eo: nomo

en: content type
eo: enhava tipo

en: codename
eo: kodnomo

en: permission
eo: permeso

en: permissions
eo: permesoj

en: group
eo: grupo

en: groups
eo: grupoj

en: superuser status
eo: ĉefuzanta statuso

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
eo: Indikas ke tiu ĉi uzanto havas ĉiujn permesojn, sen eksplicite atribui ilin.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
eo: La grupoj al kiuj tiu ĉi uzanto apartenas. Uzanto akiros ĉiujn permesojn atribuitajn al ĉiu el tiuj grupoj.

en: user permissions
eo: uzantaj permesoj

en: Specific permissions for this user.
eo: Specifaj permesoj por tiu ĉi uzanto.

en: username
eo: salutnomo

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
eo: Petita. 150 signoj aŭ malpli. Nur literoj, ciferoj kaj @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
eo: Uzanto kun sama salutnomo jam ekzistas.

en: first name
eo: persona nomo

en: last name
eo: familia nomo

en: email address
eo: retpoŝta adreso

en: staff status
eo: personara statuso

en: Designates whether the user can log into this admin site.
eo: Indikas ĉu la uzanto povas saluti en ĉi-tiu administranta retejo.

en: active
eo: aktiva

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
eo: Indikas ĉu la uzanto devus esti traktita kiel aktiva. Malmarku tion ĉi anstataŭ forigi kontojn.

en: date joined
eo: dato de aliĝo

en: user
eo: uzanto

en: users
eo: uzantoj

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
eo[0]: Tiu pasvorto estas tro mallonga. Ĝi devas enhavi almenaŭ %(min_length)d signon.
eo[1]: Tiu pasvorto estas tro mallonga. Ĝi devas enhavi almenaŭ %(min_length)d signojn.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
eo[0]: Via pasvorto devas enhavi almenaŭ %(min_length)d signon.
eo[1]: Via pasvorto devas enhavi almenaŭ %(min_length)d signojn.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
eo: La pasvorto estas tro simila al la %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
eo: Via pasvorto ne povas esti tro simila al viaj aliaj personaj informoj.

en: This password is too common.
eo: Tiu pasvorto estas tro kutima.

en: Your password can’t be a commonly used password.
eo: Via pasvorto ne povas esti ofte uzata pasvorto.

en: This password is entirely numeric.
eo: Tiu ĉi pasvorto konsistas nur el ciferoj.

en: Your password can’t be entirely numeric.
eo: Via pasvorto ne povas konsisti nur el ciferoj.

en: Password reset on %(site_name)s
eo: Pasvorta rekomencigo ĉe %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
eo: Enigu salutnomon en ĝusta formo. Ĉi tiu valoro povas enhavi nur sensupersignajn literojn, ciferojn kaj la signojn @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
eo: Enigu salutnomon en ĝusta formo. Ĉi tiu valoro povas enhavi nur literojn, ciferojn kaj la signojn @/./+/-/_.

en: Logged out
eo: Adiaŭita

en: Password reset
eo: Restarigo de pasvorto

en: Password reset sent
eo: Restarigo de pasvorto sendita

en: Enter new password
eo: Enigu novan pasvorton

en: Password reset unsuccessful
eo: Restarigo de pasvorto malsukcesa

en: Password reset complete
eo: Restarigo de pasvorto plenumita

en: Password change
eo: Pasvorta ŝanĝo

en: Password change successful
eo: Pasvorto sukcese ŝanĝita
