django - en to fa translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
fa: اطلاعات شخصی

en: Permissions
fa: اجازه‌ها

en: Important dates
fa: تاریخ‌های مهم

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
fa: شیء %(name)s با کلید اصلی %(key)r وجود ندارد.

en: Password changed successfully.
fa: گذرواژه با موفقیت تغییر یافت.

en: Change password: %s
fa: تغییر گذرواژه: %s

en: Authentication and Authorization
fa: بررسی اصالت و اجازه‌ها

en: password
fa: گذرواژه

en: last login
fa: آخرین ورود

en: No password set.
fa: هیچ رمزی انتخاب نشده است.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
fa: رمز نامعتبر یا الگوریتم رمزنگاری ناشناس

en: The two password fields didn’t match.
fa: دو فیلد گذرواژه با هم مطابقت ندارند.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Password confirmation
fa: تأیید گذرواژه

en: Enter the same password as before, for verification.
fa: برای تائید، رمز عبور قبلی را وارد کنید.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
fa: گذرواژه‌ها به صورت خام نگهداری نمی‌شوند لذا راهی برای مشاهدهٔ گذرواژهٔ این کاربر وجود ندارد، اما می‌توانید آن را با <a href="{}">این فرم</a> تغییر دهید.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
fa: لطفا %(username)s و گذرواژه‌ای قابل قبول وارد کنید.
    توجه داشته باشید که ممکن است هر دو به کوچکی و بزرگی حروف حساس باشند.

en: This account is inactive.
fa: این حساب غیر فعال است.

en: Email
fa: ایمیل

en: New password
fa: گذرواژهٔ جدید

en: New password confirmation
fa: تأیید گذرواژهٔ جدید

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
fa: گذرواژهٔ قدیمی‌تان اشتباه وارد شد. لطفاً دوباره وارد کنید.

en: Old password
fa: گذرواژهٔ قدیمی

en: Password (again)
fa: گذرواژه (تکرار)

en: algorithm
fa: الگوریتم

en: iterations
fa: تکرار

en: variety
fa: تنوع

en: version
fa: نسخه

en: memory cost
fa: هزینه‌ی حافظه

en: time cost
fa: هزینه‌ی زمان

en: parallelism
fa: موازات

en: work factor
fa: عامل کار

en: checksum
fa: جمع کنترلی

en: block size
fa: اندازه بلاک

en: name
fa: نام

en: content type
fa: نوع محتوی

en: codename
fa: نام کد

en: permission
fa: اجازه

en: permissions
fa: اجازه‌ها

en: group
fa: گروه

en: groups
fa: گروه‌ها

en: superuser status
fa: ابرکاربر

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
fa: نشان می‌دهد که این کاربر همهٔ اجازه‌ها را دارد بدون آنکه به صراحت به او اختصاص داده شده باشد.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
fa: گروه‌هایی که این کاربر به آنها تعلق دارد. کاربر تمام اجازه‌های مرتبط با این گروه‌ها را دریافت خواهد کرد.

en: user permissions
fa: اجازه‌های کاربر

en: Specific permissions for this user.
fa: اجازه‌های خاص این کاربر.

en: username
fa: نام کاربری

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
fa: الزامی. 150 کاراکتر یا کمتر. فقط شامل حروف، اعداد، و علامات @/./+/-/_

en: A user with that username already exists.
fa: کاربری با آن نام کاربری وجود دارد.

en: first name
fa: نام

en: last name
fa: نام خانوادگی

en: email address
fa: آدرس ایمیل

en: staff status
fa: وضعیت کارمندی

en: Designates whether the user can log into this admin site.
fa: نشان می‌دهد که آیا این کاربر می‌تواند وارد این وبگاه مدیریت شود یا خیر.

en: active
fa: فعال

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
fa: نشان می‌دهد که آیا این کاربر اجازهٔ فعالیت دارد یا خیر. به جای حذف کاربر این تیک را بردارید.

en: date joined
fa: تاریخ پیوستن

en: user
fa: کاربر

en: users
fa: کاربرها

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
fa[0]: این رمز عبور خیلی کوتاه است. رمز عبور می‌بایست حداقل از %(min_length)d حرف تشکیل شده باشد.
fa[1]: این رمز عبور خیلی کوتاه است. رمز عبور می‌بایست حداقل از %(min_length)d حرف تشکیل شده باشد.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
fa[0]: رمز عبور شما می‌بایست حداقل از %(min_length)d حرف تشکیل شده باشد.
fa[1]: رمز عبور شما می‌بایست حداقل از %(min_length)d حرف تشکیل شده باشد.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
fa: این رمز عبور بسیار شبیه %(verbose_name)s می‌باشد.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
fa: گذرواژه شما نمی‌تواند شبیه سایر اطلاعات شخصی شما باشد.

en: This password is too common.
fa: این رمز عبور بسیار رایج است.

en: Your password can’t be a commonly used password.
fa: گذرواژه شما نمی تواند یک گذرواژه معمول باشد.

en: This password is entirely numeric.
fa: رمز شما کلا عدد است

en: Your password can’t be entirely numeric.
fa: گذرواژه شما نمی تواند کلا عدد باشد

en: Password reset on %(site_name)s
fa: بازیابی گذرواژه در %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
fa: یک نام کاربری معتبر وارد کنید. این مقدار میتواند فقط شامل حروف الفبای انگلیسی، اعداد، و علامات @/./+/-/_ باشد.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
fa: یک نام کاربری معتبر وارد کنید. این مقدار میتواند فقط شامل حروف، اعداد، و علامات @/./+/-/_ باشد.

en: Logged out
fa: خارج شدید

en: Password reset
fa: ایجاد گذرواژهٔ جدید

en: Password reset sent
fa: تقاضای ریست رمز فرستاده شد

en: Enter new password
fa: ورود گذرواژهٔ جدید

en: Password reset unsuccessful
fa: گذرواژهٔ جدید ایجاد نشد.

en: Password reset complete
fa: گذرواژهٔ جدید ایجاد شد

en: Password change
fa: تغییر گذرواژه

en: Password change successful
fa: گذرواژه تغییر یافت.
