django - en to gd translation catalogue (80 entries)

en: Personal info
gd: Fiosrachadh pearsanta

en: Permissions
gd: Ceadan

en: Important dates
gd: Cinn-là chudromach

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
gd: Chan eil oibseact %(name)s air a bheil prìomh-iuchair %(key)r ann.

en: Password changed successfully.
gd: Chaidh am facal-faire atharrachadh gu soirbheachail.

en: Change password: %s
gd: Atharraich am facal-faire: %s

en: Authentication and Authorization
gd: Dearbhadh is ùghdarrachadh

en: password
gd: facal-faire

en: last login
gd: an clàradh a-steach mu dheireadh

en: No password set.
gd: Cha deach facal-faire a shuidheachadh.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
gd: Tha fòrmat mì-dhligheach air an fhacal-fhaire no chan aithne dhuinn algairim a’ hais.

en: The two password fields didn’t match.
gd: Cha robh an dà fhacal-faire co-ionnann.

en: Password
gd: Facal-faire

en: Password confirmation
gd: Dearbhadh an fhacail-fhaire

en: Enter the same password as before, for verification.
gd: Cuir an t-aon fhacal-faire a-steach a-rithist gus a dhearbhadh.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
gd: Cha dèid faclan-faire amh a shàbhaladh ’s mar sin chan eil dòigh ann gus facal-faire a’ chleachdaiche seo a shealltainn. ’S urrainn dhut am facal-faire atharrachadh co-dhiù leis <a href="{}">an fhoirm seo</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
gd: Cuir a-steach %(username)s agus facal-faire ceart. Thoir an aire gum bi aire do litrichean mòra ’s beaga air an dà raon, ma dh’fhaoidte.

en: This account is inactive.
gd: Chan eil an cunntas seo gnìomhach.

en: Email
gd: Post-d

en: New password
gd: Facal-faire ùr

en: New password confirmation
gd: Dearbhadh an fhacail-fhaire ùir

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
gd: Cha do chuir thu an seann fhacal-faire a-steach mar bu chòir. Cuir a-steach e a-rithist.

en: Old password
gd: An seann fhacal-faire

en: Password (again)
gd: Facal-faire (a-rithist)

en: algorithm
gd: algairim

en: iterations
gd: ath-thriallan

en: salt
gd: salann

en: hash
gd: hais

en: variety
gd: eug-samhail

en: version
gd: tionndadh

en: memory cost
gd: cosgais cuimhne

en: time cost
gd: cosgais ùine

en: parallelism
gd: co-shìneadh

en: work factor
gd: factar obrachaidh

en: checksum
gd: àireamh dhearbhaidh

en: block size
gd: meud nam blocaichean

en: name
gd: ainm

en: content type
gd: seòrsa susbainte

en: codename
gd: ainm-còd

en: permission
gd: cead

en: permissions
gd: ceadan

en: group
gd: buidheann

en: groups
gd: buidhnean

en: superuser status
gd: staid superuser

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
gd: Iomruinidh seo gu bheil a h-uile aig a’ chleachdaiche seo gun a bhith ’gan iomruineadh fa leth.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
gd: Am buidheann ris a bhuineas an cleachdaiche seo. Gheibh cleachdaiche a h-uile cead a chaidh a thoirt dha ghin dhe na buidhnean aige.

en: user permissions
gd: ceadan a’ chleachdaiche

en: Specific permissions for this user.
gd: Ceadan sònraichte airson a’ chleachdaiche seo.

en: username
gd: ainm-cleachdaiche

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
gd: Riatanach. 150 caractar air a char as motha. Litrichean, àireamhan agus @/./+/-/_ a-mhàin.

en: A user with that username already exists.
gd: Tha cleachdaiche air a bheil an t-ainm-cleachdaiche seo ann mar-tha.

en: first name
gd: ainm

en: last name
gd: sloinneadh

en: email address
gd: seòladh puist-d

en: staff status
gd: inbhe luchd-obrach

en: Designates whether the user can log into this admin site.
gd: Iomruinidh seo an urrainn dhan chleachdaiche seo clàradh a-steach gu làrach nan rianairean gus nach urrainn.

en: active
gd: staid ghnìomhach

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
gd: Iomruinidh seo an dèid dèiligeadh ris a’ cleachdaiche seo mar fhear gnìomhach gus nach dèid. Neo-thagh seo seach an cunntas a sguabadh às.

en: date joined
gd: fhuair e ballrachd

en: user
gd: cleachdaiche

en: users
gd: cleachdaichean

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
gd[0]: Tha am facal-faire seo ro ghoirid. Feumaidh %(min_length)d charactar a bhith ann air a char as lugha.
gd[1]: Tha am facal-faire seo ro ghoirid. Feumaidh %(min_length)d charactar a bhith ann air a char as lugha.
gd[2]: Tha am facal-faire seo ro ghoirid. Feumaidh %(min_length)d caractaran a bhith ann air a char as lugha.
gd[3]: Tha am facal-faire seo ro ghoirid. Feumaidh %(min_length)d caractar a bhith ann air a char as lugha.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
gd[0]: Feumaidh %(min_length)d charactar a bhith san fhacal-fhaire agad air a char as lugha.
gd[1]: Feumaidh %(min_length)d charactar a bhith san fhacal-fhaire agad air a char as lugha.
gd[2]: Feumaidh %(min_length)d caractaran a bhith san fhacal-fhaire agad air a char as lugha.
gd[3]: Feumaidh %(min_length)d caractar a bhith san fhacal-fhaire agad air a char as lugha.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
gd: Tha am facal-faire agad ro choltach ri %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
gd: Chan fhaod am facal-faire agad a bhith ro choltach ris an fhiosrachadh phearsanta eile agad.

en: This password is too common.
gd: Tha am facal-faire seo ro chumanta.

en: Your password can’t be a commonly used password.
gd: Chan fhaod thu facal-faire a chleachdadh a chleachd mòran daoine mar-thà.

en: This password is entirely numeric.
gd: Chan eil ach àireamhan san fhacal-fhaire seo.

en: Your password can’t be entirely numeric.
gd: Feumaidh caractaran a bhith san fhacal-fhaire agad nach eil ’nan àireamhan.

en: Password reset on %(site_name)s
gd: Ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire air %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
gd: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche dligheach. Chan fhaod ach litrichean gun sràcan, àireamhan is caractaran @/./+/-/_ a bhith ’na bhroinn.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
gd: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche dligheach. Chan fhaod ach litrichean, àireamhan is caractaran @/./+/-/_ a bhith ’na bhroinn.

en: Logged out
gd: Air a clàradh a-mach

en: Password reset
gd: Ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire

en: Password reset sent
gd: Chaidh ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire a chur

en: Enter new password
gd: Cuir a-steach facal-faire ùr

en: Password reset unsuccessful
gd: Cha deach le ath-shuidheachadh an facail-faire

en: Password reset complete
gd: Tha ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire deiseil

en: Password change
gd: Atharrachadh an facail-fhaire

en: Password change successful
gd: Chaidh am facal-faire atharrachadh gu soirbheachail
