django - en to gl translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
gl: Información persoal

en: Permissions
gl: Permisos

en: Important dates
gl: Datas importantes

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
gl: O obxeto %(name)s ca clave primaria %(key)r non existe.

en: Password changed successfully.
gl: O contrasinal cambiouse correctamente.

en: Change password: %s
gl: Cambiar o contrasinal: %s

en: Authentication and Authorization
gl: Autenticación e Autorización

en: password
gl: contrasinal

en: last login
gl: última sesión

en: No password set.
gl: Non se configurou ningún contrasinal.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
gl: Formato de contrasinal non válido ou algoritmo de hash descoñecido.

en: The two password fields didn’t match.
gl: Os dous campos de contrasinal non coinciden.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Password confirmation
gl: Confirmación do contrasinal

en: Enter the same password as before, for verification.
gl: Introduza o mesmo contrasinal que antes, para verificalo.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
gl: Non se gardan os contrasinais sen cifrar, de maneira que non se pode ver o contrasinal deste usuario, pero pode modificar o contrasinal mediante <a href="{}">este formulario</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
gl: Por favor, insira un %(username)s e contrasinal correctos. Teña en conta que ambos os dous campos poden distinguir maiúsculas e minúsculas.

en: This account is inactive.
gl: Esta conta está inactiva.

en: Email
gl: Correo electrónico

en: New password
gl: Novo contrasinal

en: New password confirmation
gl: Confirmación do novo contrasinal

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
gl: Inseriu incorrectamente o seu contrasinal actual. Insírao de novo.

en: Old password
gl: Contrasinal antigo

en: Password (again)
gl: Contrasinal (outra vez)

en: algorithm
gl: algoritmo

en: iterations
gl: iteracións

en: salt
gl: sal

en: variety
gl: variedade

en: version
gl: versión

en: memory cost
gl: custo de memoria

en: time cost
gl: coste temporal

en: parallelism
gl: paralelismo

en: work factor
gl: factor de traballo

en: checksum
gl: suma de verificación

en: block size
gl: tamaño de bloque

en: name
gl: nome

en: content type
gl: tipo de contido

en: codename
gl: código

en: permission
gl: permiso

en: permissions
gl: permisos

en: group
gl: grupo

en: groups
gl: grupos

en: superuser status
gl: estatus de superusuario

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
gl: Indica que este usuario ten todos os permisos sen asignarllos explicitamente.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
gl: Os grupos ós que pertence este usuario. Un usuario terá todos os permisos outorgados a cada un dos seus grupos.

en: user permissions
gl: permisos de usuario

en: Specific permissions for this user.
gl: Permisos específicos para este usuario

en: username
gl: nome de usuario

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
gl: Requerido. 150 caracteres ou menos. So letras, díxitos e @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
gl: Xa existe un usuario con ese nome de usuario.

en: first name
gl: nome

en: last name
gl: apelidos

en: email address
gl: enderezo de correo electrónico

en: staff status
gl: membro do persoal

en: Designates whether the user can log into this admin site.
gl: Indica se o usuario pode acceder a este sitio de administración.

en: active
gl: activo

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
gl: Determina se este usuario se debe considerar activo. Deseleccione isto en vez de borrar contas de usuario.

en: date joined
gl: data de rexistro

en: user
gl: usuario

en: users
gl: usuarios

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
gl[0]: Este contrasinal é moi curto. Ten que conter polo menos %(min_length)d caracter.
gl[1]: Este contrasinal é moi curto. Ten que conter polo menos %(min_length)d caracteres.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
gl[0]: O seu contrasinal ten que conter polo menos %(min_length)d caracter.
gl[1]: O seu contrasinal ten que conter polo menos %(min_length)d caracteres.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
gl: O contrasinal parécese demasiado a %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
gl: O seu contrasinal non pode ser tan semellante ó resto da información persal.

en: This password is too common.
gl: Este contrasinal é moi común.

en: Your password can’t be a commonly used password.
gl: O seu contrasinal non pode ser un contrasinal de uso habitual.

en: This password is entirely numeric.
gl: Este constrasinal só ten números.

en: Your password can’t be entirely numeric.
gl: O seu contrasinal non pode ser únicamente numérico.

en: Password reset on %(site_name)s
gl: Cambio de contrasinal en %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
gl: Introduza un nome de usuario válido. Este valor so pode conter letras sen acentos minúsculas do a ó z e maíusculas do A ó Z, números e os caracteres @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
gl: Introduza un nome de usuario válido. Este valor pode conter so letras, números e os caracteres @/./+/-/_.

en: Logged out
gl: Rematou a sesión

en: Password reset
gl: Recuperar o contrasinal

en: Password reset sent
gl: Enviada recuperación de contrasinal

en: Enter new password
gl: Introduza novo contrasinal

en: Password reset unsuccessful
gl: Fallóu a recuperación do contrasinal

en: Password reset complete
gl: Completouse a recuperación do contrasinal

en: Password change
gl: Cambio de contrasinal

en: Password change successful
gl: O contrasinal cambiouse correctamente
