django - en to hy translation catalogue (69 entries)

en: Personal info
hy: Անձնական տվյալներ

en: Permissions
hy: Իրավունքներ

en: Important dates
hy: Կարևոր ամսաթվեր

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hy: %(key)r հիմնական բանալով %(name)s օբյեկտ գոյություն չունի։

en: Password changed successfully.
hy: Գաղտնաբառը հաջողությամբ փոխվեց։

en: Change password: %s
hy: Փոխել գաղտնաբառը․ %s

en: Authentication and Authorization
hy: Նույնականացում և Լիազորում

en: password
hy: գաղտնաբառ

en: last login
hy: վերջին մուտք

en: No password set.
hy: Գաղտնաբառը նշված չէ։

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
hy: Գաղտնաբառի սխալ ֆորմատ, կամ անհայտ հեշավորման ալգորիթմ։

en: The two password fields didn't match.
hy: Երկու գաղտնաբառերը չեն համապատասխանում իրար։

en: Password
hy: Գաղտնաբառ

en: Password confirmation
hy: Գաղտնաբառը նորից

en: Enter the same password as before, for verification.
hy: Մուտքագրեք հին գաղտնաբառը, ստուգման համար։

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
hy: Մուտքագրեք ճիշտ %(username)s և գաղտնաբառ։ Երկու դաշտերն էլ տառաշարազգայուն են։

en: This account is inactive.
hy: Այս օգտագործողը ակտիվ չէ։

en: New password
hy: Նոր գաղտնաբառ

en: New password confirmation
hy: Նոր գաղտնաբառը նորից

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
hy: Հին գաղտնաբառը սխալ է։ Մուտքագրեք նորից։

en: Old password
hy: Հին գաղտնաբառ

en: Password (again)
hy: Գաղտնաբառ (նորից)

en: algorithm
hy: ալգորիթմ

en: iterations
hy: իտերացիաներ

en: salt
hy: աղ

en: hash
hy: հեշ

en: time cost
hy: տևողություն

en: work factor
hy: աշխատանքային ֆակտոր

en: name
hy: անուն

en: content type
hy: պարունակության տիպ

en: codename
hy: կոդային անուն

en: permission
hy: իրավունքնե

en: permissions
hy: իրավունքներ

en: group
hy: խումբ

en: groups
hy: խմբեր

en: superuser status
hy: սուպերօգտագործողի կարգավիճակ

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
hy: Ցույց է տալիս, որ օգտագործողը ունի բոլոր իրավունքները, առանց նրանց նշման։

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
hy: Խումբը, որին պատկանում է օգտագործողը։ Օգտագործողը ստանում է իր խմբին տրված բոլոր իրավունքները։

en: user permissions
hy: օգտագործողի իրավունքները

en: Specific permissions for this user.
hy: Օգտագործողի հատուկ իրավունքները։

en: username
hy: օգտագործողի անուն

en: A user with that username already exists.
hy: Այդ անունով օգտագործող արդեն գոյություն ունի։

en: first name
hy: անուն

en: last name
hy: ազգանուն

en: email address
hy: email հասցե

en: staff status
hy: անձնակազմի կարգավիճակ

en: Designates whether the user can log into this admin site.
hy: Ցույց է տալիս, թե արդյոք օգտագործողը կարոզ է մուտք գործել ադմինիստրավորման բաժին։

en: active
hy: ակտիվ

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
hy: Ցույց է տալիս, թե արդյոք օգտագործողին կարելի է համարել ակտիվ։ Ապընտրեք, օգտագործողին հեռացնելու փոխարեն։

en: date joined
hy: միացել է

en: user
hy: օգտագործող

en: users
hy: օգտագործողներ

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
hy[0]: Գաղտնաբառը շատ կարճ է։ Այն պետք է պարունակի ամենաքիչը %(min_length)d նիշ։
hy[1]: Գաղտնաբառը շատ կարճ է։ Այն պետք է պարունակի ամենաքիչը %(min_length)d նիշ։

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
hy[0]: Գաղտնաբառը պետք է պարունակի ամենաքիչը %(min_length)d նիշ։
hy[1]: Գաղտնաբառը  պետք է պարունակի ամենաքիչը %(min_length)d նիշ։

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
hy: Գաղտնաբառը շատ նման է %(verbose_name)s֊ին։

en: Your password can't be too similar to your other personal information.
hy: Գաղտնաբառը չի կարող շատ նման լինել ձեր անձնական ինֆորմացիային։

en: This password is too common.
hy: Գաղտնաբառը շատ տարածված է։

en: Your password can't be a commonly used password.
hy: Գաղտնաբառը չպետք է լինի տարածված գաղտնաբառերից մեկը։

en: This password is entirely numeric.
hy: Գաղտնաբառը բաղկացած է միայն թվերից։

en: Your password can't be entirely numeric.
hy: Գաղտնաբառը չպետք է բաղկացած լինի միայն թվերից։

en: Password reset on %(site_name)s
hy: Գաղտնաբառի փոփոխում %(site_name)s կայքում։

en: Logged out
hy: Դուք դուրս եք եկել

en: Password reset
hy: Գաղտնաբառի փոփոխում

en: Password reset sent
hy: Գաղտնաբառի փոփոխման հղումն ուղարկված է

en: Enter new password
hy: Մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը

en: Password reset unsuccessful
hy: Գաղտնաբառի փոփոխումը չի ավարտվել հաջողությամբ

en: Password reset complete
hy: Գաղտնաբառի փոփոխումը ավարտված է

en: Password change
hy: Գաղտնաբառի փոփոխում

en: Password change successful
hy: Գաղտնաբառի փոփոխումը ավարտվել է հաջողությամբ
