django - en to ia translation catalogue (75 entries)

en: Personal info
ia: Information personal

en: Permissions
ia: Permissiones

en: Important dates
ia: Datas importante

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ia: Le objecto %(name)s con le clave primari %(key)r non existe.

en: Password changed successfully.
ia: Le cambio del contrasigno ha succedite.

en: Change password: %s
ia: Cambia contrasigno: %s

en: Authentication and Authorization
ia: Authentication e autorisation

en: password
ia: contrasigno

en: last login
ia: ultime session

en: No password set.
ia: Nulle contrasigno definite.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
ia: Le formato del contrasigno es invalide o le algorithmo de hash es incognite.

en: The two password fields didn’t match.
ia: Le duo campos de contrasigno non es identic.

en: Password
ia: Contrasigno

en: Password confirmation
ia: Confirma contrasigno

en: Enter the same password as before, for verification.
ia: Scribe le mesme contrasigno que antea, pro verification.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
ia: Le contrasignos non es immagazinate in forma de texto simple, dunque il non es possibile vider le contrasigno de iste usator, ma tu pote cambiar le contrasigno con <a href="{}">iste formulario</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
ia: Per favor entra un %(username)s e contrasigno correcte. Nota que ambe campos pote distinguer inter majusculas e minusculas.

en: This account is inactive.
ia: Iste conto es inactive.

en: Email
ia: E-mail

en: New password
ia: Nove contrasigno

en: New password confirmation
ia: Confirma nove contrasigno

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
ia: Le ancian contrasigno non es correcte. Per favor scribe lo de novo.

en: Old password
ia: Ancian contrasigno

en: Password (again)
ia: Contrasigno (de novo)

en: algorithm
ia: algorithmo

en: iterations
ia: iterationes

en: salt
ia: sal

en: variety
ia: varietate

en: memory cost
ia: costo de memoria

en: time cost
ia: costo de tempore

en: parallelism
ia: parallelismo

en: work factor
ia: factor de labor

en: checksum
ia: summa de controlo

en: name
ia: nomine

en: content type
ia: typo de contento

en: codename
ia: nomine de codice

en: permissions
ia: permissiones

en: group
ia: gruppo

en: groups
ia: gruppos

en: superuser status
ia: stato de superusator

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
ia: Indica que iste usator ha tote le permissiones sin assignar los explicitemente.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
ia: Le gruppos al quales iste usator pertine. Un usator recipe tote le permissiones concedite a cata un de su gruppos.

en: user permissions
ia: permissiones de usator

en: Specific permissions for this user.
ia: Permissiones specific pro iste usator.

en: username
ia: nomine de usator

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ia: Obligatori. 150 characteres o minus. Litteras, cifras e @/./+/-/_ solmente.

en: A user with that username already exists.
ia: Un usator con iste nomine de usator jam existe.

en: first name
ia: prenomine

en: last name
ia: nomine de familia

en: email address
ia: adresse de e-mail

en: staff status
ia: stato de personal

en: Designates whether the user can log into this admin site.
ia: Indica si le usator pote aperir session in iste sito administrative.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
ia: Indica si iste usator debe esser tractate como active. Dismarca isto in vice de deler contos.

en: date joined
ia: data de inscription

en: user
ia: usator

en: users
ia: usatores

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
ia[0]: Le contrasigno es troppo curte. Debe continer al minus %(min_length)d character.
ia[1]: Le contrasigno es troppo curte. Debe continer al minus %(min_length)d characteres.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
ia[0]: Le contrasigno debe continer al minus %(min_length)d character.
ia[1]: Le contrasigno debe continer al minus %(min_length)d characteres.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
ia: Le contrasigno es troppo simile al %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
ia: Le contrasigno non pote esser troppo similar a tu altere informationes personal.

en: This password is too common.
ia: Iste contrasigno es troppo commun.

en: Your password can’t be a commonly used password.
ia: Le contrasigno non pote esser un contrasigno communmente usate.

en: This password is entirely numeric.
ia: Iste contrasigno es toto numeric.

en: Your password can’t be entirely numeric.
ia: Le contrasigno non pote esser toto numeric.

en: Password reset on %(site_name)s
ia: Reinitialisation del contrasigno in %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ia: Entra un nomine de usator valide. Pote continer solmente litteras anglese, numeros e le characteres @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ia: Entra un nomine de usator valide. Pote continer solmente litteras, numeros e le characteres @/./+/-/_.

en: Logged out
ia: Session claudite

en: Password reset
ia: Reinitialisation del contrasigno

en: Password reset sent
ia: Reinitialisation del contrasigno inviate

en: Enter new password
ia: Scribe nove contrasigno

en: Password reset unsuccessful
ia: Reinitialisation de contrasigno fallite

en: Password reset complete
ia: Contrasigno reinitialisate con successo

en: Password change
ia: Cambio de contrasigno

en: Password change successful
ia: Contrasigno cambiate con successo
