django - en to ky translation catalogue (80 entries)

en: Personal info
ky: Өздүк маалымат

en: Permissions
ky: Жеткилер

en: Important dates
ky: Маанилүү күндөр

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ky: ID%(key)r болгон %(name)s табылган жок.

en: Password changed successfully.
ky: Сырсөз ийгиликтүү өзгөрдү.

en: Change password: %s
ky: сырсөздү өзгөрт: %s

en: Authentication and Authorization
ky: Катталуу жана жетки алуу

en: password
ky: сырсөз

en: last login
ky: акыркы кирүү

en: No password set.
ky: сырсөз жок.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
ky: Туура эмес сырсөз калыбы же белгисиз бекитүү алгоритми

en: The two password fields didn’t match.
ky: Сырсөздүн эки талаасы бири бирине окшош болбой жатат.

en: Password
ky: Сырсөз

en: Password confirmation
ky: Сырсөз тастыктоосу

en: Enter the same password as before, for verification.
ky: Тастыктоо үчүн жогоруга окшош сырсөз тер.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
ky: Сырсөздөр кам түрүндө сакталбайт, мындан улам сиз аны эч качан көрө албайсыз. Бирок аны сиз <a href="{}">бул формду</a> колдонуп өзгөртсөңүз болот.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
ky: Туура %(username)s жана сырсөз тер. Алар экөө тең СезГичТүү болушу мүмкүн.

en: This account is inactive.
ky: Бул эсеп жанык эмес.

en: Email
ky: экат

en: New password
ky: Жаңы сырсөз

en: New password confirmation
ky: Жаңы сырсөз тастыктоосу

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
ky: Сиздин эски сырсөзүңүз туура эмес терилди. Кайрадан териңиз.

en: Old password
ky: Эски сырсөз

en: Password (again)
ky: сырсөз (кайра)

en: algorithm
ky: алгоритм

en: iterations
ky: аттоолор

en: salt
ky: туз

en: hash
ky: бекитүү

en: variety
ky: тууралык

en: version
ky: муун

en: memory cost
ky: эс баасы

en: time cost
ky: убакыт баасы

en: parallelism
ky: удаалык

en: work factor
ky: жумуш фактору

en: checksum
ky: текшерүү

en: block size
ky: блок өлчөмү

en: name
ky: аты

en: content type
ky: мазмун түрү

en: codename
ky: кодаты

en: permission
ky: жетки

en: permissions
ky: жеткилер

en: group
ky: тайпа

en: groups
ky: тайпалар

en: superuser status
ky: супер колдонуучу акыбалы

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
ky: Бул колдонуучуга бүт жеткилер берилишин көмүскө түрдө аныктайт.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
ky: Колдонуучунун тиешелүү болгон тайпасы. Колдонуучу тайпасына берилген бүт жеткилерге ээ болот.

en: user permissions
ky: колдонуучу жеткиси

en: Specific permissions for this user.
ky: Бул колдонуучу үчүн кээ бир жеткилер

en: username
ky: колдонуучу аты

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ky: Талап кылынат. 150 же аз арип, сан жана @/./+/-/_ лар гана.

en: A user with that username already exists.
ky: Бул колдонуучу аты мурдатан эле бар

en: first name
ky: аты

en: last name
ky: атасынын аты

en: email address
ky: эдарек

en: staff status
ky: кызматкер статусу

en: Designates whether the user can log into this admin site.
ky: Колдонуучу башкаруу сайтына киришин же кире албашын дайындайт.

en: active
ky: жанык

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
ky: Бул колдонуучунун активдүүлүгүн дайындайт. Бул аккаунтту өчүрүү үчүн бул жердеги тандоону алып салыңыз.

en: date joined
ky: кошулуу күнү

en: user
ky: колдонуучу

en: users
ky: колдонуучулар

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
ky[0]: Бул сырсөз өтө эле кыска. Ал өзүнө жок дегенде %(min_length)d символ камтышы керек.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
ky[0]: Сиздин сырсөз  жок дегенде %(min_length)d символ камтышы керек.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
ky: Сырсөз жана %(verbose_name)s өтө эле окшош.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
ky: Сиздин сырсөз башка жеке маалыматыңызга окшош болбоосу керек.

en: This password is too common.
ky: Бул сырсөз өтө эле жалпы

en: Your password can’t be a commonly used password.
ky: Сиздин сырсөз өтө эле жалпы колдонуудагы сырсөз болбоосу керек.

en: This password is entirely numeric.
ky: Бул сырсөз жалаң сандан турат.

en: Your password can’t be entirely numeric.
ky: Сиздин сырсөз жалаң эле сандардан турбашы керек.

en: Password reset on %(site_name)s
ky: %(site_name)s дан сырсөздү жокко чыгырыңыз

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ky: Туура колдонуучу атын киргизиңиз. Бул маани жалаң латын арибин, сан жана @/./+/-/_  белгилерин камтый алат.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ky: Туура колдонуучу атын киргизиңиз. Бул маани жалаң арип, сан жана @/./+/-/_  белгилерин камтый алат.

en: Logged out
ky: Катталып чыкты

en: Password reset
ky: Сырсөдү жокко чыгаруу

en: Password reset sent
ky: Сырсөз жок кылууга жөнөтүлдү

en: Enter new password
ky: Жаңы сырсөз киргиз

en: Password reset unsuccessful
ky: Сырсөздү жокко чыгаруу ийгиликсиз

en: Password reset complete
ky: Сырсөздү жокко чыгаруу аяктады

en: Password change
ky: Сырсөз өзгөртүү

en: Password change successful
ky: Сырсөздү жокко чыгаруу ийгиликтүү
