django - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
lt: Asmeninė informacija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Important dates
lt: Svarbios datos

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
lt: Įrašas %(name)s su pirminiu raktu %(key)r neegzistuoja.

en: Password changed successfully.
lt: Slaptažodis pakeistas sėkmingai.

en: Change password: %s
lt: Pakeisti slaptažodį: %s

en: Authentication and Authorization
lt: Autentifikacija ir įgaliojimai

en: password
lt: slaptažodis

en: last login
lt: paskutinį kartą prisijungęs

en: No password set.
lt: Slaptažodis nenustatytas

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
lt: Neteisingas slaptažodžio formatas arba nežinomas maišos algoritmas.

en: The two password fields didn't match.
lt: Slaptažodžio laukai nesutapo

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password confirmation
lt: Slaptažodžio patvirtinimas

en: Enter the same password as before, for verification.
lt: Patikrinimui įveskite tokį patį slaptažodį, kaip anksčiau.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user's password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
lt: Neužkoduoti slaptažodžiai nėra saugomi, todėl galimybės pasižiūrėti šio vartotojo slaptažodį nėra, bet galite slaptažodį pakeisti naudodamiesi <a href="{}">šia forma</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
lt: Įveskite teisingą %(username)s ir slaptažodį. Abiejuose laukuose didžiosios mažosios raidės skiriasi.

en: This account is inactive.
lt: Ši paskyra yra neaktyvi.

en: Email
lt: El. paštas

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password confirmation
lt: Naujo slaptažodžio patvirtinimas

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lt: Blogai įvestas senas slaptažodis. Bandykite dar kartą.

en: Old password
lt: Senas slaptažodis

en: Password (again)
lt: Slaptažodis (dar kartą)

en: algorithm
lt: algoritmas

en: iterations
lt: iteracijos

en: salt
lt: druska

en: hash
lt: maiša

en: variety
lt: įvairovė

en: version
lt: versija

en: memory cost
lt: atminties sąnaudos

en: time cost
lt: laiko sąnaudos

en: parallelism
lt: paralelizmas

en: work factor
lt: darbo faktorius

en: checksum
lt: kontrolinė suma

en: name
lt: vardas

en: content type
lt: turinio tipas

en: codename
lt: kodinis vardas

en: permission
lt: leidimas

en: permissions
lt: leidimai

en: group
lt: grupė

en: groups
lt: grupės

en: superuser status
lt: supervartotojo statusas

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
lt: Pažymi, kad šis vartotojas turi visas teises be specialių nustatymų.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
lt: Grupės, kurioms šis vartotojas priklauso. Vartotojas gaus visas teises, kurios yra suteiktos jo grupėms.

en: user permissions
lt: vartotojo leidimai

en: Specific permissions for this user.
lt: Specifiniai šio vartotojo leidimai.

en: username
lt: vartotojo vardas

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
lt: Privalomas. 150 arba mažiau simbolių. Raidės, skaičiai bei @/./+/-/_ simboliai.

en: A user with that username already exists.
lt: Jau egzistuoja vartotojas su tokiu vardu.

en: first name
lt: vardas

en: last name
lt: pavardė

en: email address
lt: El. pašto adresas

en: staff status
lt: personalo statusas

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lt: Nurodo ar vartotojas gali prisijungti prie administravimo puslapio.

en: active
lt: aktyvus

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
lt: Nurodo ar vartotojas yra aktyvuotas. Užuot pašalinę vartotoją, galite nuimti šią žymę.

en: date joined
lt: data, kada prisijungė

en: user
lt: vartotojas

en: users
lt: vartotojai

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
lt[0]: Šis slaptažodis yra per trumpas. Jį turi sudaryti bent %(min_length)d simbolis.
lt[1]: Šis slaptažodis yra per trumpas. Jį turi sudaryti bent %(min_length)d simboliai.
lt[2]: Šis slaptažodis yra per trumpas. Jį turi sudaryti bent %(min_length)d simbolių.
lt[3]: Šis slaptažodis yra per trumpas. Jį turi sudaryti bent %(min_length)d simbolių.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
lt[0]: Jūsų slaptažodį turi sudaryti bent %(min_length)d simbolis.
lt[1]: Jūsų slaptažodį turi sudaryti bent %(min_length)d simboliai.
lt[2]: Jūsų slaptažodį turi sudaryti bent %(min_length)d simbolių.
lt[3]: Jūsų slaptažodį turi sudaryti bent %(min_length)d simbolių.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
lt: Slaptažodis pernelyg panašus į %(verbose_name)s.

en: Your password can't be too similar to your other personal information.
lt: Jūsų slaptažodis negali būti pernelyg panašus į kitą jūsų asmeninę informaciją.

en: This password is too common.
lt: Šis slaptažodis yra per dažnai pasitaikantis.

en: Your password can't be a commonly used password.
lt: Jūsų slaptažodis negali būti dažnai naudojamu slaptažodžiu.

en: This password is entirely numeric.
lt: Šis slaptažodis sudarytas tik iš skaitmenų.

en: Your password can't be entirely numeric.
lt: Jūsų slaptažodis negali būti sudarytas tik iš skaitmenų.

en: Password reset on %(site_name)s
lt: Slaptažodis atkurtas ant %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
lt: Įveskite korektišką vartotojo vardą. Ši reikšmė gali turėti tik angliško alfabeto raides, skaičius  ir @/./+/-/_ simbolius.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
lt: Įveskite korektišką vartotojo vardą. Ši reikšmė gali turėti tik raides, skaičius  ir @/./+/-/_ simbolius.

en: Logged out
lt: Atsijungęs

en: Password reset
lt: Slaptažodžio atstatymas

en: Password reset sent
lt: Slaptažodžio atstatymas išsiųstas

en: Enter new password
lt: Įveskite naują slaptažodį

en: Password reset unsuccessful
lt: Slaptažodžio atstatymas nesėkmingas

en: Password reset complete
lt: Slaptažodžio atstatymas baigtas

en: Password change
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Password change successful
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas
