django - en to lv translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
lv: Personīgā informācija

en: Permissions
lv: Tiesības

en: Important dates
lv: Svarīgi datumi

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
lv: %(name)s objekts ar primāro atslēgu %(key)r neeksistē.

en: Password changed successfully.
lv: Parole nomainīta sekmīgi.

en: Change password: %s
lv: Paroles maiņa: %s

en: Authentication and Authorization
lv: Autentifikācija un autorizācija

en: password
lv: parole

en: last login
lv: pēdējoreiz pieslēdzies

en: No password set.
lv: Nav norādīta parole

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
lv: Nederīgs paroles formāts vai nezināms hash algoritms.

en: The two password fields didn’t match.
lv: Paroles lauki nesakrita.

en: Password
lv: Parole

en: Password confirmation
lv: Paroles apstiprinājums

en: Enter the same password as before, for verification.
lv: Ievadi iepriekš norādīto paroli verifikācijai.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
lv: Paroles netiek glabātas brīvā tekstā, tāpēc nav iespējams apskatīt lietotāja paroli, bet jūs varat to nomainīt, izmantojot <a href="{}">šo formu</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
lv: Lūdzu ievadiet korektu informāciju laukos %(username)s un parole. Ņemiet vērā, ka abi ievades lauki ir reģistrjutīgi.

en: This account is inactive.
lv: Šis konts nav aktīvs.

en: Email
lv: E-pasts

en: New password
lv: Jaunā parole

en: New password confirmation
lv: Jaunās parole vēlreiz

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lv: Jūsu iepriekšējā parole netika ievadīta korekti. Lūdzu ievadiet to atkārtoti.

en: Old password
lv: Vecā parole

en: Password (again)
lv: Parole (vēlreiz)

en: algorithm
lv: algoritms

en: iterations
lv: iterācijas

en: variety
lv: dažādība

en: version
lv: versija

en: memory cost
lv: atmiņas izmaksas

en: time cost
lv: laika izmaksas

en: parallelism
lv: paralēlisms

en: work factor
lv: darba faktors

en: checksum
lv: kontrolsumma

en: block size
lv: bloka izmērs

en: name
lv: nosaukums

en: content type
lv: satura tips

en: codename
lv: kods

en: permission
lv: tiesība

en: permissions
lv: tiesības

en: group
lv: grupa

en: groups
lv: grupas

en: superuser status
lv: superlietotāja statuss

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
lv: Nosaka, ka lietotājam ir visas tiesības arī bez to atsevišķas piešķiršanas.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
lv: Grupas, kurām lietotājs pieder. Lietotājam būs visas tiesības, kuras ir piešķirtas grupām, kurām tas pieder.

en: user permissions
lv: lietotāja tiesības

en: Specific permissions for this user.
lv: Lietotāja specifiskās tiesības.

en: username
lv: lietotājvārds

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
lv: Obligāts. 150 vai mazāk zīmes. Tikai burti, cipari un @/./+/-/_ .

en: A user with that username already exists.
lv: Lietotājs ar šādu lietotāja vārdu jau eksistē.

en: first name
lv: vārds

en: last name
lv: uzvārds

en: email address
lv: e-pasta adrese

en: staff status
lv: personāla statuss

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties, lai lietotājs var pieslēgties administrācijas lapā.

en: active
lv: aktīvs

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
lv: Nosaka, vai lietotājs ir aktīvs. Lietojiet šo kā alternatīvu kontu dzēšanai.

en: date joined
lv: datums, kad pievienojies

en: user
lv: lietotājs

en: users
lv: lietotāji

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
lv[0]: Šī parole ir pārāk īsa. Tai ir jābūt vismaz %(min_length)d zīmes garai.
lv[1]: Šī parole ir pārāk īsa. Tai ir jābūt vismaz %(min_length)d zīmi garai..
lv[2]: Šī parole ir pārāk īsa. Tai ir jābūt vismaz %(min_length)d zīmēm garai.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
lv[0]: Parolei ir jābūt vismaz %(min_length)d zīmēm garai.
lv[1]: Parolei ir jābūt vismaz %(min_length)d zīmi garai.
lv[2]: Parolei ir jābūt vismaz %(min_length)d zīmēm garai.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
lv: Parole ir pārāk līdzīga %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
lv: Parole nedrīkst būt pārāk līdzīga pārējai personīgajai informācijai.

en: This password is too common.
lv: Parole ir pārāk bieži lietota.

en: Your password can’t be a commonly used password.
lv: Parole nedrīkst būt no bieži lietotu paroļu saraksta.

en: This password is entirely numeric.
lv: Parole sastāv tikai no cipariem.

en: Your password can’t be entirely numeric.
lv: Parole nedrīkst sastāvēt tikai no cipariem.

en: Password reset on %(site_name)s
lv: Paroles pārstatīšana %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
lv: Ievadi derīgu lietotāja vārdu. Šī vērtība var saturēt tikai mazos a-z un lielos A-Z burtus bez diakritiskajām zīmēm, ciparus un @/./+/-/_ simbolus.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
lv: Ievadi derīgu lietotāja vārdu. Šī vērtība var saturēt tikai burtus, ciparus un @/./+/-/_ simbolus.

en: Logged out
lv: Atslēdzies

en: Password reset
lv: Paroles atiestatīšana

en: Password reset sent
lv: Paroles atiestatīšanas informācija nosūtīta

en: Enter new password
lv: Ievadiet jauno paroli

en: Password reset unsuccessful
lv: Paroles atiestatīšana nesekmīga

en: Password reset complete
lv: Paroles atiestatīšana pabeigta

en: Password change
lv: Paroles maiņa

en: Password change successful
lv: Paroles maiņa sekmīga
