django - en to mn translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
mn: Хувийн мэдээлэл

en: Permissions
mn: Эрхүүд

en: Important dates
mn: Чухал огноо

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
mn: %(key)r анхдагч түлхүүртэй %(name)s обьект олдсонгүй.

en: Password changed successfully.
mn: Нууц үг амжилттай өөрчлөгдлөө.

en: Change password: %s
mn: Нууц үг өөрчлөх: %s

en: Authentication and Authorization
mn: Нэвтрэлт ба зөвшөөрөл

en: password
mn: нууц үг

en: last login
mn: сүүлд нэвтэрсэн

en: No password set.
mn: Нууц үг тохируулаагүй.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
mn: Нууц үгийн буруу формат эсвэл үл мэдэгдэх хаш алгоритм байна.

en: The two password fields didn't match.
mn: Хоёр нууц үг зөрж байна.

en: Password
mn: Нууц үг

en: Password confirmation
mn: Нууц үгийн баталгаажуулалт

en: Enter the same password as before, for verification.
mn: Баталгаажуулахын тулд дээрх нууц үгээ ахин оруулна уу.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user's password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
mn: Хэрэглэгчийн нууц үгийг хувиргалгүйгээр хадгалдаггүй учир шууд харах боломжгүй, гэхдээ <a href="{}">энэ маягт</a> ашиглан өөрчилж болно.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
mn: Зөв %(username)s, нууц үг оруулна уу. Том жижиг үсэг ялгаатай болохыг анхаарна уу.

en: This account is inactive.
mn: Энэ бүртгэл идэвхгүй байна.

en: Email
mn: Имэйл

en: New password
mn: Шинэ нууц үг

en: New password confirmation
mn: Шинэ нууц үгийн баталгаажуулалт

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
mn: Хуучин нууц үгээ буруу оруулсан байна. Ахин оруулна уу.

en: Old password
mn: Хуучин нууц үг

en: Password (again)
mn: Нууц үг (давтан)

en: algorithm
mn: алгоритм

en: iterations
mn: давталтууд

en: salt
mn: давс

en: hash
mn: хаш

en: variety
mn: боломж

en: version
mn: хувилбар

en: memory cost
mn: санах ойн өртөг

en: time cost
mn: цагын зардал

en: parallelism
mn: зэрэгцүүлэлт

en: work factor
mn: ажлын байгуулагч

en: checksum
mn: шалгах дүн

en: name
mn: нэр

en: content type
mn: агуулгын төрөл

en: codename
mn: Код

en: permission
mn: зөвшөөрөл

en: permissions
mn: зөвшөөрлүүд

en: group
mn: бүлэг

en: groups
mn: бүлгүүд

en: superuser status
mn: Удирдлагын төлөв

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
mn: Энэ хэрэглэгчид бүх зөвшөөрөл байгааг ил тод харуулалгүй тодорхойлно.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
mn: Хэрэглэгчийн харьяалагдах бүлгүүд. Хэрэглэгчид сонгосон бүлгийн бүх эрх зөвшөөрөгдөх болно.

en: user permissions
mn: хэрэглэгчийн эрхүүд

en: Specific permissions for this user.
mn: Хэрэглэгчид тодорхойлж өгсөн эрх

en: username
mn: хэрэглэгчийн нэр

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
mn: Заавал. 150 ба түүнээс бага үсэгтэй. Зөвхөн латин үсэг, тоо болон @/./+/-/_ тэмдэгтүүдийг зөвшөөрнө.

en: A user with that username already exists.
mn: Ийм хэрэглэгчийн нэртэй хэрэглэгч өмнө нь бүртгүүлсэн байна.

en: first name
mn: нэр

en: last name
mn: овог

en: email address
mn: имэйл хаяг

en: staff status
mn: Хэрэглэгчдийн төлөв

en: Designates whether the user can log into this admin site.
mn: Уг удирдлагын сайт руу хэрэглэгч нэвтрэх боломжтой эсэхийг тодорхойлно.

en: active
mn: идэвхтэй

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
mn: Энэ хэрэглэгчийг идэвхтэй болгох эсэхийг тодорхойлно. Бүртгэлийг нь устгахын оронд сонгохгүй байхад л хангалттай.

en: date joined
mn: бүртгүүлсэн огноо

en: user
mn: хэрэглэгч

en: users
mn: хэрэглэгчид

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
mn[0]: Нууц үг хэтэрхий богино байна. Хамгийн багадаа %(min_length)d тэмдэгтээс бүрдэх ёстой.
mn[1]: Нууц үг хэтэрхий богино байна. Хамгийн багадаа %(min_length)d тэмдэгтээс бүрдэх ёстой.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
mn[0]: Нууц хамгийн багадаа %(min_length)d тэмдэгтээс бүрдэх ёстой.
mn[1]: Нууц хамгийн багадаа %(min_length)d тэмдэгтээс бүрдэх ёстой.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
mn: Нууц үг %(verbose_name)s мэдээлэлтэй хэтэрхий адилхан байна.

en: Your password can't be too similar to your other personal information.
mn: Таны нууц үг бусад хувийн мэдээлэлтэй төстэй байж болохгүй.

en: This password is too common.
mn: Энэ нууц үг хэтэрхий нийтлэг байна.

en: Your password can't be a commonly used password.
mn: Таны нууц үг хүмүүсийн нийтлэг ашигладаг нууц үг байж болохгүй.

en: This password is entirely numeric.
mn: Нууц үг дан тооноос бүрдсэн байна.

en: Your password can't be entirely numeric.
mn: Таны нууц үг бүхэлдээ тооноос бүрдэж болохгүй.

en: Password reset on %(site_name)s
mn: %(site_name)s cайт дээрх нууц үг шинэчлэлт

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
mn: Зөв хэрэглэгчийн нэр оруулна уу. Англи хэлний үсэг, тоо болон @ . + - _ тэмдэгтүүдийг ашиглаж болно.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
mn: Зөв хэрэглэгчийн нэр оруулна уу. Англи хэлний үсэг, тоо болон @ . + - _ тэмдэгтүүдийг ашиглаж болно.

en: Logged out
mn: Гарсан

en: Password reset
mn: Нууц үг шинэчлэх

en: Password reset sent
mn: Нууц үг шинэчлэх хүсэлт илгээгдлээ

en: Enter new password
mn: Шинэ нууц үг оруулах

en: Password reset unsuccessful
mn: Нууц үг шинэчлэлт амжилтгүй боллоо

en: Password reset complete
mn: Нууц үг шинэчилж дууслаа

en: Password change
mn: Нууц үг солих

en: Password change successful
mn: Нууц үг амжилттай солилоо
