django - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: Personal info
ne: व्यक्तिगत विवरण

en: Permissions
ne: अनुमतिहरु

en: Important dates
ne: महत्वपूर्ण मितिहरु

en: Password changed successfully.
ne: पासवर्ड सफलतापूर्वक फेरिएको छ ।

en: Change password: %s
ne: पासवर्ड फेर्नुहोस : %s

en: Authentication and Authorization
ne: प्रमाणीकरण तथा अनुमति

en: password
ne: पासवर्ड

en: last login
ne: पूर्व लगिन

en: No password set.
ne: पासवर्ड राखिएको छैन ।

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
ne: अमान्य पासवर्ड स्वरूप वा अज्ञात ह्यासिङ अलगोरिदम ।

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Password confirmation
ne: पासवर्ड पुष्टि

en: Enter the same password as before, for verification.
ne: प्रमाणित गर्न पुन: उही पासवर्ड राख्नु होस ।

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
ne: पासवर्ड जस्ताको त्यस्तै राखेको हुँदैन, त्यसैले हेर्न मिल्दैन । पासवर्ड परिवर्तन गर्न <a href="{}">यो फारम</a> भर्नु होस ।

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
ne: कृपया सही %(username)s र पासवर्ड राख्नु होस ।

en: This account is inactive.
ne: यो खाता सक्रिय छैन ।

en: Email
ne: ई-मेल

en: New password
ne: नयाँ पासवर्ड

en: New password confirmation
ne: नयाँ पासवर्ड पुष्टि

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
ne: तपाईको पुरानो पासवर्ड गलत भयो । कृपया पुन: हाल्नुहोस ।

en: Old password
ne: पुरानो पासवर्ड

en: Password (again)
ne: पासवर्ड (पुन:)

en: algorithm
ne: अल्गोरिदम

en: iterations
ne: पुनरावृत्ति

en: salt
ne: साल्ट

en: hash
ne: ह्यास

en: variety
ne: विविध

en: version
ne: भर्जन

en: time cost
ne: समय

en: work factor
ne: वर्क फ्याक्टर

en: checksum
ne: चेकसम

en: name
ne: नाम

en: content type
ne: कन्टेन्ट टाइप

en: codename
ne: कोडनेम

en: permission
ne: अनुमति

en: permissions
ne: अनुमति

en: group
ne: समुह

en: groups
ne: समुहहरु

en: superuser status
ne: प्रधान प्रयोगकर्ता प्रतिष्ठा

en: user permissions
ne: प्रयोग कर्ताका अनुमति

en: Specific permissions for this user.
ne: यो प्रयोगकर्ताको लागि तोकिएको अनुमति ।

en: username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ne: आवश्यक । बढिमा १५० वटा (अक्षर, अंक तथा '@/./+/-/_ ' मात्र)

en: A user with that username already exists.
ne: त्यो प्रयोगकर्ता नाम भएका व्यक्ति पहिले नै छन् ।

en: first name
ne: नाम

en: last name
ne: थर

en: email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: staff status
ne: स्टाफ प्रतिष्ठा

en: active
ne: सक्रिय

en: date joined
ne: दर्ता भएको मिति

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: users
ne: प्रयोगकर्ता

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
ne[0]: पासवर्ड छोटो भयो । कम्तीमा %(min_length)d लम्बाई हुनु पर्दछ ।
ne[1]: पासवर्ड छोटो भयो । कम्तीमा %(min_length)d लम्बाई हुनु पर्दछ ।

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
ne[0]: पासवर्डमा कम्तीमा पनि %(min_length)d अक्षर हुनु पर्छ ।
ne[1]: पासवर्डमा कम्तीमा पनि %(min_length)d अक्षरहरू हुनु पर्छ ।

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
ne: %(verbose_name)s संग मिल्दो पासवर्ड भयो ।

en: This password is too common.
ne: यो पासवर्ड साधारण भयो ।

en: This password is entirely numeric.
ne: यो पासवर्डमा अंक मात्र छ ।

en: Password reset on %(site_name)s
ne: %(site_name)s को पासवर्ड पून: राख्नु

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ne: उपयुक्त प्रयोगकर्ता नाम राख्नु होस । अङ्ग्रेजी अक्षर, अङ्क र @/./+/-/_ मात्र मान्य छन् ।

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
ne: उपयुक्त प्रयोगकर्ता नाम राख्नु होस । अक्षर, अङ्क र @/./+/-/_ मात्र मान्य छन् ।

en: Logged out
ne: लग आउट

en: Password reset
ne: पासवर्ड पून: दर्ता

en: Enter new password
ne: नयाँ पासवर्ड राख्नु होस ।

en: Password change
ne: पासवर्ड फेर्नु

en: Password change successful
ne: पासवर्ड फेर्न सफल
