django - en to pl translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
pl: Informacje osobiste

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Important dates
pl: Ważne daty

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
pl: Obiekt %(name)s o kluczu podstawowym %(key)r nie istnieje.

en: Password changed successfully.
pl: Hasło zostało zmienione pomyślnie.

en: Change password: %s
pl: Zmień hasło: %s

en: Authentication and Authorization
pl: Uwierzytelnienie i autoryzacja

en: password
pl: hasło

en: last login
pl: ostatnie logowanie

en: No password set.
pl: Nie ustawiono hasła.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
pl: Format hasła jest niewłaściwy, bądź zastosowana została nieznana funkcja skrótu (hash).

en: The two password fields didn’t match.
pl: Hasła w obu polach nie są zgodne.

en: Password
pl: Hasło

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: Enter the same password as before, for verification.
pl: Wprowadź to samo hasło ponownie, dla weryfikacji.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
pl: Nie przechowujemy surowych haseł, więc nie da się zobaczyć hasła tego użytkownika. Możesz jednak je zmienić używając <a href="{}">tego formularza</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
pl: Wprowadź poprawne wartości pól %(username)s oraz hasło. Uwaga: wielkość liter ma znaczenie.

en: This account is inactive.
pl: To konto jest nieaktywne.

en: Email
pl: Adres e-mail

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password confirmation
pl: Nowe hasło (powtórz)

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
pl: Podane stare hasło jest niepoprawne. Proszę podać je jeszcze raz.

en: Old password
pl: Stare hasło

en: Password (again)
pl: Hasło (powtórz)

en: algorithm
pl: algorytm

en: iterations
pl: iteracje

en: salt
pl: sól

en: variety
pl: odmiana

en: version
pl: wersja

en: memory cost
pl: koszt pamięci

en: time cost
pl: koszt czasu

en: parallelism
pl: zrównoleglenie

en: checksum
pl: suma kontrolna

en: block size
pl: rozmiar bloku

en: name
pl: nazwa

en: content type
pl: typ zawartości

en: codename
pl: nazwa kodowa

en: permission
pl: uprawnienie

en: permissions
pl: uprawnienia

en: group
pl: grupa

en: groups
pl: grupy

en: superuser status
pl: status superużytkownika

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
pl: Oznacza, że ten użytkownik ma wszystkie uprawnienia bez ich jawnego przypisywania.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
pl: Grupy do których należy użytkownik. Użytkownik otrzyma wszystkie uprawnienia przypisane do każdej z jego grup.

en: user permissions
pl: uprawnienia użytkownika

en: Specific permissions for this user.
pl: Szczególne uprawnienia dla tego użytkownika.

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
pl: Wymagana. 150 lub mniej znaków. Jedynie litery, cyfry i @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
pl: Użytkownik o tej nazwie już istnieje.

en: first name
pl: imię

en: last name
pl: nazwisko

en: email address
pl: adres e-mail

en: staff status
pl: w zespole

en: Designates whether the user can log into this admin site.
pl: Określa czy użytkownik może zalogować się do panelu administracyjnego.

en: active
pl: aktywny

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
pl: Określa czy użytkownika należy uważać za aktywnego. Odznacz zamiast usuwać konto.

en: date joined
pl: data dołączenia

en: user
pl: użytkownik

en: users
pl: użytkownicy

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
pl[0]: To hasło jest za krótkie. Musi zawierać co najmniej %(min_length)d znak.
pl[1]: To hasło jest za krótkie. Musi zawierać co najmniej %(min_length)d znaki.
pl[2]: To hasło jest za krótkie. Musi zawierać co najmniej %(min_length)d znaków.
pl[3]: To hasło jest za krótkie. Musi zawierać co najmniej %(min_length)d znaków.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
pl[0]: Twoje hasło musi zawierać co najmniej %(min_length)d znak.
pl[1]: Twoje hasło musi zawierać co najmniej %(min_length)d znaki.
pl[2]: Twoje hasło musi zawierać co najmniej %(min_length)d znaków.
pl[3]: Twoje hasło musi zawierać co najmniej %(min_length)d znaków.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
pl: Hasło jest zbyt podobne do %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
pl: Twoje hasło nie może być zbyt podobne do twoich innych danych osobistych.

en: This password is too common.
pl: To hasło jest zbyt powszechne.

en: Your password can’t be a commonly used password.
pl: Twoje hasło nie może być powszechnie używanym hasłem.

en: This password is entirely numeric.
pl: Hasło składa się wyłącznie z cyfr.

en: Your password can’t be entirely numeric.
pl: Twoje hasło nie może składać się tylko z cyfr.

en: Password reset on %(site_name)s
pl: Reset hasła dla konta na stronie %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
pl: Wprowadź poprawną nazwę użytkownika. Wartość może zawierać jedynie małe a-z i duże A-Z litery bez znaków diakrytycznych, cyfry, i znaki @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
pl: Wprowadź poprawną nazwę użytkownika. Wartość może zawierać jedynie litery, cyfry i znaki @/./+/-/_.

en: Logged out
pl: Wylogowany(-na)

en: Password reset
pl: Zresetowanie hasła

en: Password reset sent
pl: Potwierdzenie zresetowania hasła zostało wysłane

en: Enter new password
pl: Wprowadź nowe haslo

en: Password reset unsuccessful
pl: Resetowanie hasła nie powiodło się

en: Password reset complete
pl: Resetowanie hasła zakończone

en: Password change
pl: Zmiana hasła

en: Password change successful
pl: Hasło zostało zmienione pomyślnie
