django - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
sk: Osobné údaje

en: Permissions
sk: Práva

en: Important dates
sk: Dôležité dátumy

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
sk: Objekt %(name)s s primárnym kľúčom %(key)r neexistuje.

en: Password changed successfully.
sk: Heslo úspešne zmenené.

en: Change password: %s
sk: Zmeniť heslo: %s

en: Authentication and Authorization
sk: Autentifikácia a autorizácia

en: password
sk: heslo

en: last login
sk: naposledy prihlásený

en: No password set.
sk: Žiadne heslo.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
sk: Neplatný formát hesla alebo neznámy hašovací algoritmus.

en: The two password fields didn’t match.
sk: Heslo a jeho potvrdenie sa nezhodujú.

en: Password
sk: Heslo

en: Password confirmation
sk: Potvrdenie hesla

en: Enter the same password as before, for verification.
sk: Kvôli overeniu, znovu zadajte rovnaké heslo.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
sk: Heslá v pôvodnom tvare nie sú ukladané, takže neexistuje spôsob zobraziť heslo užívateľa. Môžete ho však zmeniť pomocou <a href="{}">tohoto formulára</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
sk: Zadajte prosím správne %(username)s a heslo. Všimnite si, že obe polia môžu obsahovať veľké a malé písmená.

en: This account is inactive.
sk: Tento účet je neaktívny.

en: Email
sk: E-mail

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password confirmation
sk: Potvrdenie nového hesla

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sk: Nezadali ste správne svoje staré heslo. Napíšte ho znovu, prosím.

en: Old password
sk: Staré heslo

en: Password (again)
sk: Heslo (znova)

en: algorithm
sk: algoritmus

en: iterations
sk: iterácie

en: variety
sk: druh

en: version
sk: verzia

en: memory cost
sk: pamäťová náročnosť

en: time cost
sk: časová náročnosť

en: parallelism
sk: paralelizmus

en: work factor
sk: faktor práce

en: checksum
sk: kontrolný súčet

en: block size
sk: veľkosť bloku

en: name
sk: meno

en: content type
sk: typ obsahu

en: codename
sk: kódové meno

en: permission
sk: oprávnenie

en: permissions
sk: oprávnenia

en: group
sk: skupina

en: groups
sk: skupiny

en: superuser status
sk: status superpoužívateľa

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
sk: Určuje, či používateľ získava automaticky všetky práva aj bez priameho priradenia.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
sk: Skupiny do ktorých používateľ patrí. Používateľ dostane všetky oprávnenia z každej z jeho skupín.

en: user permissions
sk: používateľské oprávnenia

en: Specific permissions for this user.
sk: Konkrétne oprávnenia pre tohto používateľa.

en: username
sk: používateľské meno

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
sk: Povinné. 150 znakov alebo menej. Iba písmená, číslice a @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
sk: Používateľ s takým používateľským menom už existuje.

en: first name
sk: krstné meno

en: last name
sk: priezvisko

en: email address
sk: e-mailová adresa

en: staff status
sk: správcovský prístup

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sk: Určuje, či sa používateľ môže prihlásiť do správy stránok.

en: active
sk: aktívny

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sk: Určuje, či je účet aktívny. Odškrtnite, ak chcete vypnúť používateľský účet.

en: date joined
sk: dátum registrácie

en: user
sk: používateľ

en: users
sk: používatelia

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
sk[0]: Toto heslo je príliš krátke. Musí obsahovať aspoň %(min_length)d znak.
sk[1]: Toto heslo je príliš krátke. Musí obsahovať aspoň %(min_length)d znaky.
sk[2]: Toto heslo je príliš krátke. Musí obsahovať aspoň %(min_length)d znakov.
sk[3]: Toto heslo je príliš krátke. Musí obsahovať aspoň %(min_length)d znakov.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
sk[0]: Vaše heslo musí obsahovať aspoň %(min_length)d znak.
sk[1]: Vaše heslo musí obsahovať aspoň %(min_length)d znaky.
sk[2]: Vaše heslo musí obsahovať aspoň %(min_length)d znakov.
sk[3]: Vaše heslo musí obsahovať aspoň %(min_length)d znakov.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
sk: Heslo sa príliš podobá na %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
sk: Vaše heslo sa nesmie príliš podobať na ostatné osobné informácie.

en: This password is too common.
sk: Toto heslo je používané príliš často.

en: Your password can’t be a commonly used password.
sk: Vaše heslo nemôže byť jedno z často používaných hesiel.

en: This password is entirely numeric.
sk: Toto heslo pozostáva iba z číslic.

en: Your password can’t be entirely numeric.
sk: Vaše heslo nemôže pozostávať iba z číslic.

en: Password reset on %(site_name)s
sk: Obnovenie hesla pre %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
sk: Zadajte platné používateľské meno. Táto hodnota môže obsahovať len písmená, číslice a znaky @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
sk: Zadajte platné používateľské meno. Táto hodnota môže obsahovať len písmená, číslice a znaky @/./+/-/_.

en: Logged out
sk: Odhlásený

en: Password reset
sk: Obnovenie hesla

en: Password reset sent
sk: Obnovenie hesla odoslané

en: Enter new password
sk: Zadajte nové heslo

en: Password reset unsuccessful
sk: Obnovenie hesla sa nepodarilo

en: Password reset complete
sk: Obnovenie hesla ukončené

en: Password change
sk: Zmena hesla

en: Password change successful
sk: Zmena hesla úspešná
