django - en to sr translation catalogue (80 entries)

en: Personal info
sr: Лични подаци

en: Permissions
sr: Дозволе

en: Important dates
sr: Важни датуми

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
sr: %(name)s објекат са примарним кључем %(key)r не постоји.

en: Password changed successfully.
sr: Лозинка успешно измењена.

en: Change password: %s
sr: Измени лозинку: %s

en: Authentication and Authorization
sr: Аутентикација и Ауторизација

en: password
sr: лозинка

en: last login
sr: последња пријава

en: No password set.
sr: Лозинка није унета.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
sr: Инвалидан формат лозинке или непознат hashing алгоритам.

en: The two password fields didn’t match.
sr: Два поља за лозинке се не поклапају.

en: Password
sr: Лозинка

en: Password confirmation
sr: Потврда лозинке

en: Enter the same password as before, for verification.
sr: Унесите исту лозинку као малопре ради верификације.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
sr: Лозинке се не чувају у изворном облику па не постоји могућност приказа лозинке овог корисника, али можете променити лозинку коришћењем <a href="{}">ове форме</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
sr: Молим вас унесите исправно %(username)s и лозинку. Обратите пажњу да мала и велика слова представљају различите карактере.

en: This account is inactive.
sr: Овај налог је неактиван.

en: Email
sr: И-мејл

en: New password
sr: Нова лозинка

en: New password confirmation
sr: Потврда нове лозинке

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sr: Ваша стара лознка није правилно унесена. Унесите је поново.

en: Old password
sr: Стара лозинка

en: Password (again)
sr: Лозинка (поновите)

en: algorithm
sr: алгоритам

en: iterations
sr: итерације

en: salt
sr: зачин

en: hash
sr: хеш

en: variety
sr: варијанта

en: version
sr: верзија

en: memory cost
sr: меморијска захтевност

en: time cost
sr: временска захтевност

en: parallelism
sr: паралелизам

en: work factor
sr: фактор сложености

en: checksum
sr: сума за проверу

en: block size
sr: величина блока

en: name
sr: име

en: content type
sr: тип садржаја

en: codename
sr: шифра дозволе

en: permission
sr: дозвола

en: permissions
sr: дозволе

en: group
sr: група

en: groups
sr: групе

en: superuser status
sr: статус администратора

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
sr: Указује да корисник има све дозволе без додељивања појединачних дозвола.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
sr: Групе којима припада овај корисник. Корисник ће добити све дозволе које су дате групама којима припада.

en: user permissions
sr: корисникове дозволе

en: Specific permissions for this user.
sr: Дозволе које се односе на овог корисника.

en: username
sr: корисничко име

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
sr: Обавезан податак. 150 карактера или мање. Дозвољена су само слова, цифре и карактери @/./+/-/_ .

en: A user with that username already exists.
sr: Корисник са тим корисничким именом већ постоји.

en: first name
sr: име

en: last name
sr: презиме

en: email address
sr: и-мејл адреса

en: staff status
sr: статус члана посаде

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sr: Указује да корисник може да се пријави на овај сајт за администрацију.

en: active
sr: активан

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
sr: Означава да ли се корисник сматра активним. Деселектујте ово уместо да бришете налог.

en: date joined
sr: датум регистрације

en: user
sr: корисник

en: users
sr: корисници

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
sr[0]: Ова лозинка је превише кратка, мора садржати најмање %(min_length)d карактер.
sr[1]: Ова лозинка је превише кратка, мора садржати најмање %(min_length)d карактера.
sr[2]: Ова лозинка је превише кратка, мора садржати најмање %(min_length)d карактера.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
sr[0]: Ваша лозинка мора садржати најмање %(min_length)d карактер.
sr[1]: Ваша лозинка мора садржати најмање %(min_length)d карактера.
sr[2]: Ваша лозинка мора садржати најмање %(min_length)d карактера.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
sr: Лозинка је превише слична пољу '%(verbose_name)s'.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
sr: Ваша лозинка не може бити слична вашим личним подацима.

en: This password is too common.
sr: Ова лозинка је међу најчешће коришћеним лозинкама.

en: Your password can’t be a commonly used password.
sr: Ваша лозинка не може бити међу најчешће коришћеним лозинкама.

en: This password is entirely numeric.
sr: Ова лозинка садржи само цифре.

en: Your password can’t be entirely numeric.
sr: Ваша лозинка не може садржати само цифре.

en: Password reset on %(site_name)s
sr: Ресетовање лозинке на сајту %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
sr: Унесите исправно корисничко име. Оно може садржати само слова енглеске абецеде, цифре и карактере @/./+/-/_  .

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
sr: Унесите исправно корисничко име. Оно може садржати само слова, цифре и карактере @/./+/-/_  .

en: Logged out
sr: Одјављен

en: Password reset
sr: Ресет лозинке

en: Password reset sent
sr: Захтев за ресет лозинке је послат

en: Enter new password
sr: Унесите нову лозинку

en: Password reset unsuccessful
sr: Неуспешан ресет лозинке

en: Password reset complete
sr: Ресет лозинке је завршен

en: Password change
sr: Промена лозинке

en: Password change successful
sr: Лозинка је успешно промењена
