django - en to tg translation catalogue (72 entries)

en: Personal info
tg: Маълумоти хусусӣ

en: Permissions
tg: Салоҳият

en: Important dates
tg: Санаҳои муҳим

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
tg: %(name)s бо калидҳои ягонаи(pk) %(key)r вуҷуд надорад.

en: Password changed successfully.
tg: Рамз муваффақона иваз карда шуд.

en: Change password: %s
tg: Ивазкунии рамз: %s

en: Authentication and Authorization
tg: Истифодабарандагон ва гурӯҳҳо

en: password
tg: рамз

en: last login
tg: охирин вуруд

en: No password set.
tg: Рамзро ворид созед.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
tg: Формати рамз ё алгоритми ҳеш(hash) ношинос аст.

en: Password
tg: Рамз

en: Password confirmation
tg: Тасдиқи рамз

en: Enter the same password as before, for verification.
tg: Барои тасдиқсозӣ хоҳишмандем, бори дигар рамзро ворид созед.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
tg: Хоҳишмандем %(username)s ва рамзро дуруст ворид созед. Ҳарду майдон духӯра(case-sensitive) ҳастанд.

en: This account is inactive.
tg: Ин ҳисоби корбарӣ хомӯш аст.

en: Email
tg: Суроғаи почтаи электронӣ

en: New password
tg: Рамзи нав

en: New password confirmation
tg: Тасдиқи рамзи нав

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
tg: Рамзи пешинаро нодуруст ворид кардед. Хоҳишмандем аз нав шакли дурусташро ворид созед.

en: Old password
tg: Рамзи кӯҳна

en: Password (again)
tg: Рамз (такроран)

en: algorithm
tg: алгоритм

en: iterations
tg: итератсияҳо

en: salt
tg: намак

en: hash
tg: ҳэш

en: variety
tg: маҷмӯа

en: version
tg: версия

en: memory cost
tg: истифодаи ҳофиза

en: time cost
tg: истифодаи вақт

en: parallelism
tg: параллелизм

en: work factor
tg: омили корӣ

en: checksum
tg: натиҷаи санҷиш

en: name
tg: ном

en: content type
tg: намуди контент

en: codename
tg: номи рамзӣ

en: permission
tg: салоҳият

en: permissions
tg: салоҳият

en: group
tg: гурӯҳ

en: groups
tg: гурӯҳҳо

en: superuser status
tg: статуси истифодабарӣ аввалиндараҷа(superuser)

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
tg: Нишон медиҳад, ки истифодабаранда дорои ҳама гуна салоҳиятҳост.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
tg: Гуруҳҳое, ки истифодабарандаи мазкур ба онҳо шомил аст.Истифодабаранда ҳамаи салоҳиятҳои дар гуруҳҳо мавҷудбударо дорост

en: user permissions
tg: ҳуқуқҳои истифодабаранда

en: Specific permissions for this user.
tg: салоҳиятҳои шахсии истифодабаранда

en: username
tg: номи истифодабаранда

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
tg: Майдони пуркаданаш зарурӣ. На беш аз 150 аломат. Танҳо аз ҳарфҳо, рақамҳо ва аломатҳо @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
tg: Чунин номи истифодабаранда алакай вуҷуд дорад.

en: first name
tg: ном

en: last name
tg: насаб

en: email address
tg: суроғаи почтаи электронӣ

en: staff status
tg: статуси шахс

en: Designates whether the user can log into this admin site.
tg: Қайд кунед, агар истифодабаранда ҳуқуқи воридшавӣ ба қисми маъмурии сомонаро дошта бошад.

en: active
tg: фаъол

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
tg: Қайд кунед, агар истифодабаранда фаъол ҳисобида шавад. Қайдро бекор кунед, дар ҳолати нест сохтани ҳисоби корбарӣ

en: date joined
tg: санаи бақайдгирӣ

en: user
tg: истифодабаранда

en: users
tg: истифодабарандаҳо

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
tg: Рамзи воридкардашуда ба %(verbose_name)s монанд аст.

en: This password is too common.
tg: Рамзи воридкардашуда хеле серистеъмол аст.

en: This password is entirely numeric.
tg: Рамзи воридкардашуда танҳо аз рақамҳо иборат аст.

en: Password reset on %(site_name)s
tg: Барҳамдиҳии рамз дар сайти мазкур %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
tg: Номи истифодабарандаро дуруст ворид созед. Қимати ин майдон бояд танҳоаз ҳуруфи англисӣ, рақамҳо ва аломатҳо @/./+/-/_ иборат бошад.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
tg: Номи истифодабарандаро дуруст ворид созед. Қимати ин майдон бояд танҳоаз ҳарфҳо, рақамҳо ва аломатҳо  @/./+/-/_ иборат бошад.

en: Logged out
tg: Рухсатшуда(Logged out)

en: Password reset
tg: Барқарорсозии рамз

en: Password reset sent
tg: Мактуби дастурамал оиди барқарорсозии рамз равон карда шуд.

en: Enter new password
tg: Рамзи навро ворид созед

en: Password reset unsuccessful
tg: Мушкилӣ ҳангоми барқарорсозии рамз.

en: Password reset complete
tg: Барқарорсозии рамз ба анҷом расид.

en: Password change
tg: Ивази рамз

en: Password change successful
tg: рамз муваффақона иваз карда шуд
