django - en to tk translation catalogue (78 entries)

en: Personal info
tk: Şahsy maglumat

en: Permissions
tk: Rugsatlar

en: Important dates
tk: Möhüm seneler

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
tk: Esasy açary %(key)r bolan %(name)s obýekt ýok.

en: Password changed successfully.
tk: Parol üstünlikli üýtgedildi.

en: Change password: %s
tk: Paroly üýtgetmek: %s

en: Authentication and Authorization
tk: Şahsyýet tanamak we Ygtyýarnama

en: password
tk: parol

en: last login
tk: soňky giriş

en: No password set.
tk: Parol goýulmady.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
tk: Nädogry parol formaty ýa-da näbelli hashing algoritmi.

en: The two password fields didn’t match.
tk: Iki parol meýdançasy gabat gelmedi.

en: Password
tk: Parol

en: Password confirmation
tk: Parol tassyklamasy

en: Enter the same password as before, for verification.
tk: Barlamak üçin öňküsi ýaly paroly giriziň.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
tk: Çig parollar saklanmaýar, şonuň üçin bu ulanyjynyň parolyny görmegiň mümkinçiligi ýok, ýöne <a href="{}">şu formany</a> ulanyp üýtgedip bilersiňiz.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
tk: Haýyş, dogry %(username)s we paroly giriziň. Iki meýdançanyň hem baş-setir harpa duýgur bolup biljekdigine üns beriň.

en: This account is inactive.
tk: Bu hasap hereketsiz.

en: Email
tk: E-mail

en: New password
tk: Täze parol

en: New password confirmation
tk: Täze parol tassyklamasy

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
tk: Köne parolyňyz nädogry girizildi. Gaýtadan girizmegiňizi haýyş edýäris.

en: Old password
tk: Köne parol

en: Password (again)
tk: Parol (gaýtadan)

en: algorithm
tk: algoritm

en: iterations
tk: gaýtalama

en: salt
tk: duz

en: variety
tk: dürlülik

en: version
tk: wersiýa

en: memory cost
tk: ýadyň bahasy

en: time cost
tk: wagt bahasy

en: parallelism
tk: parallellik

en: work factor
tk: iş faktory

en: checksum
tk: çek

en: block size
tk: blok ölçegi

en: name
tk: at

en: content type
tk: mazmunyň görnüşi

en: codename
tk: kod ady

en: permission
tk: rugsat

en: permissions
tk: rugsatlar

en: group
tk: topar

en: groups
tk: toparlar

en: superuser status
tk: superuser ýagdaýy

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
tk: Bu ulanyjynyň aç-açan bellemezden ähli rugsatlarynyň bardygyny belleýär.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
tk: Bu ulanyjynyň degişli toparlary. Ulanyjy her bir topara berlen ähli rugsatlary alar.

en: user permissions
tk: ulanyjy rugsatlary

en: Specific permissions for this user.
tk: Bu ulanyjy üçin ýörite rugsatlar.

en: username
tk: ulanyjy ady

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
tk: Gerekli. 150 harp ýa-da azyrak. Diňe harplar, sanlar we @/./+/-/_ mümkin.

en: A user with that username already exists.
tk: Bu ulanyjy adyny ulanýan ulanyjy eýýäm bar.

en: first name
tk: at

en: last name
tk: familiýa

en: email address
tk: email salgy

en: staff status
tk: işgärleriň ýagdaýy

en: Designates whether the user can log into this admin site.
tk: Ulanyjynyň bu administrator sahypasyna girip biljekdigini kesgitleýär.

en: active
tk: işjeň

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
tk: Bu ulanyja işjeň garalmalydygyny ýa-da ýokdugyny kesgitleýär. Hasaplary pozmagyň ýerine şuny saýlaň.

en: date joined
tk: goşulan senesi

en: user
tk: ulanyjy

en: users
tk: ulanyjylar

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
tk[0]: Bu parol gaty gysga. Iň azyndan %(min_length)d nyşandan ybarat bolmaly.
tk[1]: Bu parol gaty gysga. Iň azyndan %(min_length)d nyşandan ybarat bolmaly.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
tk[0]: Parolyňyzda azyndan %(min_length)d nyşan bolmaly.
tk[1]: Parolyňyzda azyndan %(min_length)d nyşan bolmaly.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
tk: Parol %(verbose_name)s-e gaty meňzeýär.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
tk: Parolyňyz beýleki şahsy maglumatlaryňyza gaty meňzeş bolmaly däl.

en: This password is too common.
tk: Bu parol gaty ýygy ulanylýar.

en: Your password can’t be a commonly used password.
tk: Parolyňyz köplenç ulanylýan parol bolmaly däl.

en: This password is entirely numeric.
tk: Bu parol diňe sanlardan ybarat.

en: Your password can’t be entirely numeric.
tk: Parolyňyz diňe sanlardan ybarat bolup bilmez.

en: Password reset on %(site_name)s
tk: %(site_name)s-de paroly täzeden düzüldi

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
tk: Dogry ulanyjy adyny giriziň. Bu bahada diňe harplar, sanlar we @/./+/-/_ nyşanlary bolup biler.

en: Logged out
tk: Çykyldy

en: Password reset
tk: Paroly täzeden düzmek

en: Password reset sent
tk: Paroly täzeden düzmek boýunça görkezmeler iberildi

en: Enter new password
tk: Täze parol giriziň

en: Password reset unsuccessful
tk: Paroly täzeden düzüp bolmady

en: Password reset complete
tk: Paroly täzeden düzüldi

en: Password change
tk: Parol üýtgetmek

en: Password change successful
tk: Parol üýtgetmek üstünlikli tamamlandy
