django - en to tr translation catalogue (80 entries)

en: Personal info
tr: Kişisel bilgiler

en: Permissions
tr: İzinler

en: Important dates
tr: Önemli tarihler

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
tr: %(key)r birincil anahtarı olan %(name)s nesnesi mevcut değil.

en: Password changed successfully.
tr: Parola başarılı olarak değiştirildi.

en: Change password: %s
tr: Parolayı değiştir: %s

en: Authentication and Authorization
tr: Kimlik Doğrulama ve Yetkilendirme

en: password
tr: parola

en: last login
tr: son oturum açma

en: No password set.
tr: Ayarlı parola yok.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
tr: Geçersiz parola biçimi veya bilinmeyen adresleme algoritması.

en: The two password fields didn’t match.
tr: İki parola alanı eşleşmedi.

en: Password
tr: Parola

en: Password confirmation
tr: Parola onayı

en: Enter the same password as before, for verification.
tr: Doğrulama için önceki gibi aynı parolayı girin.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
tr: Ham parolalar saklanmaz, bu yüzden bu kullanıcının parolasını görmenin yolu yoktur, fakat <a href="{}">bu formu</a> kullanarak parolayı değiştirebilirsiniz.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
tr: Lütfen doğru %(username)s ve parola girin. Her iki alanın da büyük/küçük harfe duyarlı olabileceğini unutmayın.

en: This account is inactive.
tr: Bu hesap devre dışı.

en: Email
tr: E-posta

en: New password
tr: Yeni parola

en: New password confirmation
tr: Yeni parola onayı

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
tr: Eski parolanız yanlış girildi. Lütfen tekrar girin.

en: Old password
tr: Eski parola

en: Password (again)
tr: Parola (tekrar)

en: algorithm
tr: algoritma

en: iterations
tr: yinelemeler

en: salt
tr: tuz

en: hash
tr: adresleme

en: variety
tr: çeşitlilik

en: version
tr: sürüm

en: memory cost
tr: bellek maliyeti

en: time cost
tr: zaman maliyeti

en: parallelism
tr: paralellik

en: work factor
tr: iş faktörü

en: checksum
tr: sağlama

en: block size
tr: blok boyutu

en: name
tr: adı

en: content type
tr: içerik türü

en: codename
tr: kod adı

en: permission
tr: izin

en: permissions
tr: izinler

en: group
tr: grup

en: groups
tr: gruplar

en: superuser status
tr: süper kullanıcı durumu

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
tr: Bu kullanıcıya ayrı ayrı izin atamadan tüm izinlerin verilip verilmeyeceğini belirler.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
tr: Bu kullanıcının ait olduğu gruplar. Bir kullanıcı kendi gruplarının her birine verilmiş olan tüm izinleri alacak.

en: user permissions
tr: kullanıcı izinleri

en: Specific permissions for this user.
tr: Bu kullanıcı için belirli izinler.

en: username
tr: kullanıcı adı

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
tr: Zorunlu. 150 karakter ya da daha az olmalı. Sadece harfler, rakamlar ve @/./+/-/_ karakterleri kullanılabilir.

en: A user with that username already exists.
tr: Bu kullanıcı adında bir kullanıcı zaten mevcut.

en: first name
tr: adı

en: last name
tr: soyadı

en: email address
tr: e-posta adresi

en: staff status
tr: görev durumu

en: Designates whether the user can log into this admin site.
tr: Kullanıcının bu yönetici sitesine oturum açıp açamayacağını belirler.

en: active
tr: etkin

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
tr: Bu kullanıcının etkin olarak işlem görüp görmediğini belirler. Hesapları silmek yerine bunun işaretini kaldırın.

en: date joined
tr: katılma tarihi

en: user
tr: kullanıcı

en: users
tr: kullanıcılar

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
tr[0]: Bu parola çok kısa. En az %(min_length)d karakter içermek zorunda.
tr[1]: Bu parola çok kısa. En az %(min_length)d karakter içermek zorunda.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
tr[0]: Parolanız en az %(min_length)d karakter içermek zorunda.
tr[1]: Parolanız en az %(min_length)d karakter içermek zorundadır.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
tr: Parolanız %(verbose_name)s ile çok benzerdir.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
tr: Parolanız diğer kişisel bilgileriniz ile çok benzer olamaz.

en: This password is too common.
tr: Bu parola çok geneldir.

en: Your password can’t be a commonly used password.
tr: Parolanız yaygın olarak kullanılan bir parola olamaz.

en: This password is entirely numeric.
tr: Bu parola tamamıyla sayısaldır.

en: Your password can’t be entirely numeric.
tr: Parolanız tamamıyla sayısal olamaz.

en: Password reset on %(site_name)s
tr: %(site_name)s sitesinde parola sıfırlama

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
tr: Geçerli bir kullanıcı adı girin. Bu değer sadece aksansız küçük a-z ve büyük A-Z harfleri, sayıları, ve @/./+/-/_ karakterlerini içerebilir.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
tr: Geçerli bir kullanıcı adı girin. Bu değer sadece harfleri, sayıları, ve @/./+/-/_ karakterlerini içerebilir.

en: Logged out
tr: Oturum kapatıldı

en: Password reset
tr: Parolayı sıfırla

en: Password reset sent
tr: Parola sıfırlama gönderildi

en: Enter new password
tr: Yeni parolayı girin

en: Password reset unsuccessful
tr: Parola sıfırlama başarısız

en: Password reset complete
tr: Parola sıfırlama tamamlandı

en: Password change
tr: Parola değiştirme

en: Password change successful
tr: Parola değiştirme başarılı
