django - en to tt translation catalogue (15 entries)

en: password
tt: серсүз

en: Password
tt: Серсүз

en: Email
tt: Эл. почта

en: New password
tt: Яңа серсүз

en: Old password
tt: Иске серсүз

en: Password (again)
tt: Серсүз (тагын бер тапкыр)

en: name
tt: исем

en: username
tt: кулланучы исеме

en: email address
tt: эл. почта адресы

en: user
tt: кулланучы

en: users
tt: кулланучылар

en: Password reset
tt: Серсүзне торгызу

en: Enter new password
tt: Яңа серсүзне кертегез

en: Password change
tt: Серсүзне үзгәртү

en: Password change successful
tt: Серсүз уңышлы рәвештә үзгәртелгән
