django - en to uk translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
uk: Особиста інформація

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Important dates
uk: Важливі дати

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
uk: %(name)s об'єкт з первинним ключем %(key)r не існує.

en: Password changed successfully.
uk: Пароль успішно змінено.

en: Change password: %s
uk: Змінити пароль: %s

en: Authentication and Authorization
uk: Аутентифікація та авторизація

en: password
uk: пароль

en: last login
uk: останній вхід

en: No password set.
uk: Пароль не встановлено.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
uk: Невірний формат пароля або невідомий алгоритм хешування.

en: The two password fields didn’t match.
uk: Паролі не збігаються

en: Password
uk: Пароль

en: Password confirmation
uk: Підтвердження пароля

en: Enter the same password as before, for verification.
uk: Введіть той же пароль, що і раніше, для підтвердження.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
uk: Паролі не зберігаються у відкритому вигляді, тому немає можливості переглянути пароль цього користувача, але ви можете змінити пароль за допомогою <a href="{}">цієї форми</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
uk: Будь ласка, введіть правильні %(username)s та пароль. Зауважте, що обидва поля чутливі до регістру.

en: This account is inactive.
uk: Цей запис користувача не активний.

en: New password
uk: Новий пароль

en: New password confirmation
uk: Новий пароль (підтвердження)

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
uk: Старий пароль було введено неправильно. Будь ласка, введіть його знову.

en: Old password
uk: Старий пароль

en: Password (again)
uk: Пароль (ще раз)

en: algorithm
uk: алгоритм

en: iterations
uk: ітерації

en: salt
uk: сіль

en: hash
uk: хеш

en: variety
uk: різноманітність

en: version
uk: версія

en: memory cost
uk: витрати пам’яті

en: time cost
uk: витрати часу

en: parallelism
uk: паралелізм

en: work factor
uk: робочий фактор

en: checksum
uk: контрольна сума

en: block size
uk: розмір блоку

en: name
uk: ім'я

en: content type
uk: тип вмісту

en: codename
uk: код

en: permission
uk: дозвіл

en: permissions
uk: дозволи

en: group
uk: група

en: groups
uk: групи

en: superuser status
uk: статус суперкористувача

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
uk: Визначає, що цей користувач має всі дозволи без їх точного зазначення.

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
uk: Групи, до яких належить користувач. Користувач отримає всі дозволи, що вказані в кожній з його груп.

en: user permissions
uk: дозволи користувача

en: Specific permissions for this user.
uk: Особливі права доступу для цього користувача.

en: username
uk: ім'я користувача

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
uk: Необхідно: 150 або менше символів. тільки букви, цифри та  знаки @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
uk: Користувач з таким ім'ям вже існує.

en: first name
uk: ім'я

en: last name
uk: прізвище

en: email address
uk: email адреса

en: staff status
uk: статус персоналу

en: Designates whether the user can log into this admin site.
uk: Визначає, чи може користувач увійти до цього сайту адміністрування.

en: active
uk: активний

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
uk: Визначає, чи можна цього користувача вважати діючим. Заберіть галочку, замість видалення запису користувача.

en: date joined
uk: дата приєднання

en: user
uk: користувач

en: users
uk: користувачі

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
uk[0]: Пароль надто короткий. Він повинен містити як мінімум %(min_length)d символ
uk[1]: Пароль надто короткий. Він повинен містити як мінімум %(min_length)d символи
uk[2]: Пароль надто короткий. Він повинен містити як мінімум %(min_length)d символів
uk[3]: Пароль надто короткий. Він повинен містити як мінімум %(min_length)d символів

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
uk[0]: Ваш пароль повинен містити як мінімум %(min_length)d символ
uk[1]: Ваш пароль повинен містити як мінімум %(min_length)d символи
uk[2]: Ваш пароль повинен містити як мінімум %(min_length)d символів
uk[3]: Ваш пароль повинен містити як мінімум %(min_length)d символів

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
uk: Пароль надто схожий на %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
uk: Пароль не може бути надто схожим на іншу особисту інформацію.

en: This password is too common.
uk: Пароль надто відомий.

en: Your password can’t be a commonly used password.
uk: Пароль не може бути одним із дуже поширених.

en: This password is entirely numeric.
uk: Цей пароль повністю складається із цифр.

en: Your password can’t be entirely numeric.
uk: Пароль не може складається лише із цифр.

en: Password reset on %(site_name)s
uk: Скидання пароля на %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only unaccented lowercase a-z and uppercase A-Z letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
uk: Введіть коректне ім'я користувача. Значення цього поля може складатися лише з малих літер a‒z і великих A‒Z, цифр, а також з символів @/./+/-/_.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
uk: Введіть коректне ім'я користувача. Значення цього поля може складатися лише з літер, цифр, а також з символів: @/./+/-/_.

en: Logged out
uk: Вихід

en: Password reset
uk: Перевстановлення паролю

en: Password reset sent
uk: Скидання пароля відправлено

en: Enter new password
uk: Введіть новий пароль

en: Password reset unsuccessful
uk: Пароль не перевстановлено

en: Password reset complete
uk: Пароль перевстановлено

en: Password change
uk: Зміна паролю

en: Password change successful
uk: Пароль успішно змінено
