django - en to uz translation catalogue (22 entries)

en: Personal info
uz: Shaxsiy ma'lumotlar

en: Permissions
uz: Ruhsatnomalar

en: Important dates
uz: Muhim sanalar

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
uz: %(key)r asosiy kalitli %(name)s obyekt mavjud emas

en: Password changed successfully.
uz: Parol muvaffaqiyatli o'zgartirildi.

en: Change password: %s
uz: Parolni o'zgartirish: %s

en: Authentication and Authorization
uz: Autentifikatsiya va Avtorizatsiya

en: password
uz: parol

en: last login
uz: oxirgi kirish

en: No password set.
uz: Hech qanday parol qo'yilmagan.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
uz: Noto'g'ri parol formati yoki noma'lum heshlash algoritmi ishlatilgan.

en: The two password fields didn’t match.
uz: Ikkala parol maydoni bir-biriga mos kelmadi.

en: Password
uz: Parol

en: Password confirmation
uz: Parolni tasdiqlash

en: Enter the same password as before, for verification.
uz: Tekshirish uchun avvalgi parolni kiriting..

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
uz: Xom parollar saqlanmaydi, shuning uchun bu foydanaluvchining parolini ko'rishni iloji yo'q, lekin siz <a href="{}"> shu formadan </a> foydalanib parolni o'zgartirishingiz mumkin.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
uz: Iltimos, to'g'ri %(username)s va parolni kiriting. Ahamiyat bering, ikkala maydonlar ham katta-kichik harfga sezgir bo'lishi mumkin.

en: This account is inactive.
uz: Bu akkaunt nofaol

en: Email
uz: Elektron pochta

en: New password
uz: Yangi parol

en: New password confirmation
uz: Yangi parolni tasdiqlash

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
uz: Sizning eski parolingiz noto'g'ri kiritilgan edi. Iltimos, qaytadan kiriting.
