django - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
af: Inhoudtipes

en: python model class name
af: python-modelklasnaam

en: content type
af: inhoudtipe

en: content types
af: inhoudtipes

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
af: Inhoudtipe %(ct_id)s-objek het geen geassosieerde model nie

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
af: Inhoudtipe %(ct_id)s-objek %(obj_id)s bestaan nie

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
af: %(ct_name)s-objekte het nie 'n get_absolute_url()-metode nie
