django - en to ar_DZ translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ar_DZ: نوع المحتوى

en: python model class name
ar_DZ: اسم صنف النموذج في python

en: content type
ar_DZ: نوع البيانات

en: content types
ar_DZ: أنواع البيانات

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ar_DZ: لا يوجد كائن مرتبط بنوع البيانات %(ct_id)s .

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
ar_DZ: نوع المحتوى %(ct_id)s الكائن %(obj_id)s غير موجود

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
ar_DZ: %(ct_name)s كائن لا يحتوي على دالة get_absolute_url() .
