django - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
az: Məzmun Növləri

en: python model class name
az: python modelinin sinif (class) adı

en: content type
az: məzmun tipi

en: content types
az: məzmun tipləri

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
az: %(ct_id)s Məzmun növü obyektinə bağlı model yoxdur

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
az: %(ct_id)s məzmun növlü %(obj_id)s obyekti mövcut deyil

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
az: %(ct_name)s obyektlərinin get_absolute_url() metodu yoxdur
