django - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
be: Тыпы кантэнту

en: python model class name
be: назва клясы пітонавае мадэлі

en: content type
be: від зьмесьціва

en: content types
be: віды зьмесьціва

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
be: Аб’ект са зьмесьцівам віду %(ct_id)s не зьвязалі з мадэльлю

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
be: Аб’ект %(obj_id)s са зьмесьцівам віду %(ct_id)s не існуе

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
be: Аб’екты %(ct_name)s ня маюць спосабу «get_absolute_url()»
