django - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
bg: Типове съдържание

en: python model class name
bg: име на класа на модела в Python

en: content type
bg: тип на съдържанието

en: content types
bg: типове съдържание

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
bg: Обект с тип на съдържанието %(ct_id)s няма асоцииран модел.

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
bg: Обект %(obj_id)s с тип на съдържанието %(ct_id)s не съществува.

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
bg: %(ct_name)s обекти нямат метода get_absolute_url()
