django - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
br: Doareoù endalc'had

en: python model class name
br: anv klas model python

en: content type
br: doare endalc'had

en: content types
br: doareoù endalc'had

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
br: Doare endalc'had an objed %(ct_id)s n'eus tamm skouer kevelet gantañ

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
br: Doare endalc'had %(ct_id)s an objed %(obj_id)s n'eus ket anezhañ

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
br: An objedoù %(ct_name)s n'o deus ket un hentenn get_absolute_url()
