django - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ca: Tipus de Contingut

en: python model class name
ca: nom de la classe del model en python

en: content type
ca: tipus de contingut

en: content types
ca: tipus de continguts

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ca: L'objecte del tipus de contingut %(ct_id)s no té un model associat

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
ca: L'objecte %(obj_id)s del tipus de contingut %(ct_id)s no existeix

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
ca: Els objectes %(ct_name)s no tenen el mètode get_absolute_url()
