django - en to ckb translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ckb: جۆرەکانی ناوەڕۆک

en: python model class name
ckb: ناوی پۆلی مۆدێلی پایسۆن

en: content type
ckb: جۆری ناوەڕۆک

en: content types
ckb: جۆرەکانی ناوەڕۆک

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ckb: ئۆبجێکی جۆری ناوەڕۆکی %(ct_id)s هیچ مۆدێلێکی پەیوەستکراوی نییە

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
ckb: جۆری ناوەڕۆکی %(ct_id)s ئۆبجێکتی %(obj_id)s بوونی نیە

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
ckb: ئۆبجێکتەکانی %(ct_name)s ڕێچکەی get_absolute_url() ی نیە
