django - en to dsb translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
dsb: Wopśimjeśowe typy

en: python model class name
dsb: klasowe mě pythonowe modela

en: content type
dsb: wopśimjeśowy typ

en: content types
dsb: wopśimjeśowe typy

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
dsb: Objekt wopśimjeśowego typa %(ct_id)s njama zwězany model

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
dsb: Objekt %(obj_id)s wopśimjeśowego typa %(ct_id)s njeeksistěrujo

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
dsb: Objekty %(ct_name)s njamaju metodu get_absolute_url()
