django - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
el: Τύποι Περιεχομένου

en: python model class name
el: όνομα κλάσης μοντέλου python

en: content type
el: τύπος περιεχομένου

en: content types
el: τύποι περιεχομένου

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
el: Το αντικείμενο %(ct_id)s τύπου περιεχομένου δεν έχει συσχετισμένο μοντέλο

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
el: Το αντικείμενο %(obj_id)s τύπου περιεχομένου %(ct_id)s δεν υπάρχει

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
el: τα αντικείμενα %(ct_name)s δεν έχουν μέθοδο get_absolute_url()
