django - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
eo: Enhavaj tipoj

en: python model class name
eo: klasa nomo de pitona modelo

en: content type
eo: enhava tipo

en: content types
eo: enhavaj tipoj

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
eo: Objekto kun enhava tipo %(ct_id)s ne havas modelojn asociitajn kun ĝi

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
eo: Objekto %(obj_id)s kun enhava tipo %(ct_id)s ne ekzistas

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
eo: Objektoj %(ct_name)s ne havas metodon get_absolute_url()
