django - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: python model class name
et: pythoni mudeli klassinimi

en: content type
et: sisutüüp

en: content types
et: sisutüübid

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
et: Sisutüübi %(ct_id)s objektil puudub seos mudeliga

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
et: Sisutüübi %(ct_id)s objekti %(obj_id)s pole olemas

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
et: %(ct_name)s objektidel pole get_absolute_url() meetodit
