django - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
eu: Eduki Motak

en: python model class name
eu: python model class izena

en: content type
eu: eduki mota

en: content types
eu: eduki motak

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
eu: %(ct_id)s eduki motak ez dauka lotutako eredurik

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
eu: %(ct_id)s eduki motako %(obj_id)s objekturik ez da existitzen

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
eu: %(ct_name)s objektuek ez daukate get_absolute_url() metodorik
