django - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
fi: Sisältötyypit

en: python model class name
fi: mallin python-luokan nimi

en: content type
fi: sisältötyyppi

en: content types
fi: sisältötyypit

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
fi: Sisältötyypin %(ct_id)s objektiin ei ole liitetty mallia

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
fi: Sisältötyypin %(ct_id)s objektia %(obj_id)s ei ole olemassa

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
fi: %(ct_name)s-objekteilla ei ole get_absolute_url()-metodia
