django - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ga: Cineál Inneachair

en: python model class name
ga: píotón samhail aicme ainm

en: content type
ga: tíopa inneachar

en: content types
ga: tíopaI inneachair

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ga: Ní bhaineann samhail leis an cineál inneachar %(ct_id)s

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
ga: Níl cineál inneachar %(ct_id)s oibiacht %(obj_id)s ann

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
ga: Níl modh get_absolute_url() ag %(ct_name)s oibiachtaí
