django - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
gd: Seòrsaichean susbainte

en: python model class name
gd: ainm clas air modail python

en: content type
gd: seòrsa susbainte

en: content types
gd: seòrsaichean susbainte

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
gd: Chan eil modail co-cheangailte ris an oibseact le seòrsa susbaint %(ct_id)s

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
gd: Chan eil an oibseact %(obj_id)s le seòrsa susbaint %(ct_id)s ann

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
gd: Chan eil am modh get_absolute_url() aig na h-oibseactan %(ct_name)s
