django - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
gl: Tipos de Contido

en: python model class name
gl: nome en Python da clase do modelo

en: content type
gl: tipo de contido

en: content types
gl: tipos de contido

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
gl: O obxecto de tipo de contido %(ct_id)s non ten un modelo asociado

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
gl: O obxecto %(obj_id)s con tipo de contido %(ct_id)s non existe

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
gl: Os obxectos %(ct_name)s non teñen un método get_absolute_url()
