django - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
he: סוגי תוכן

en: python model class name
he: שם ה־class של מודל פייתון

en: content type
he: סוג תוכן

en: content types
he: סוגי תוכן

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
he: לא משוייך מודל לאובייקט מסוג התוכן  %(ct_id)s

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
he: סוג תוכן %(ct_id)s אובייקט %(obj_id)s אינו קיים

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
he: אובייקטי %(ct_name)s אינם כוללים מתודת get_absolute_url()‎
