django - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
hr: Tipovi sadržaja

en: python model class name
hr: ime klase (class) python modela

en: content type
hr: tip sadržaja

en: content types
hr: tipovi sadržaja

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
hr: Tip sadržaja %(ct_id)s objekt nema pridruženi model

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
hr: Tip sadržaja %(ct_id)s objekt  %(obj_id)s ne postoji

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
hr: %(ct_name)s objekti nemaju get_absolute_url() metodu
