django - en to hsb translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
hsb: Wobsahowe typy

en: python model class name
hsb: klasowe mjeno pythonoweho modela

en: content type
hsb: wobsahowy typ

en: content types
hsb: wobsahowe typy

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
hsb: Objekt wobsahoweho typa %(ct_id)s nima zwjazany model

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
hsb: Objekt %(obj_id)s wobsahoweho typa %(ct_id)s njeeksistuje

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
hsb: Objekty %(ct_name)s nimaja metodu get_absolute_url()
