django - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
hu: Tartalom típusok

en: python model class name
hu: python modell osztály neve

en: content type
hu: tartalom típusa

en: content types
hu: tartalom típusok

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
hu: A %(ct_id)s tartalomtípus-objektumhoz nincsenek modellek hozzárendelve

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
hu: A(z) %(ct_id)s típusú %(obj_id)s objektum nem létezik

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
hu: %(ct_name)s objektumok esetén nincs beállítva a get_absolute_url() metódus.
