django - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
hy: Պարունակության տիպեր

en: python model class name
hy: python մոդելի դասի անուն

en: content type
hy: պարունակության տիպ

en: content types
hy: պարունակության տիպեր

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
hy: Պարունակության տիպ %(ct_id)s օբյեկտը չունի իր հետ կապված մոդել

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn't exist
hy: Պարունակության տիպ %(ct_id)s %(obj_id)s օբյեկտը գոյություն չունի

en: %(ct_name)s objects don't have a get_absolute_url() method
hy: %(ct_name)s օբյեկտները չունեն get_absolute_url() մեթոդ
