django - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ia: Typos de contento

en: python model class name
ia: nomine del classe del modello Python

en: content type
ia: typo de contento

en: content types
ia: typos de contento

en: Content type %(ct_id)s object has no associated model
ia: Le objecto del typo de contento %(ct_id)s non ha un modello associate

en: Content type %(ct_id)s object %(obj_id)s doesn’t exist
ia: Le objecto %(obj_id)s del typo de contento %(ct_id)s non existe

en: %(ct_name)s objects don’t have a get_absolute_url() method
ia: Objectos %(ct_name)s non ha un methodo get_absolute_url()
